دورتموند ستاره Jadon سانچو رزرو پس از آشکار “عدالت برای جورج فلوید’ ادای احترام در کلاه-ترفند عملکرد (تصویری)

انگلستان بین المللی Jadon سانچو رزرو شده بود در طول بوروسیا دورتموند بازی روز یکشنبه پس از از بین بردن پیراهن خود را به نشان ادای احترام به جورج فلوید, آفریقایی-آمریکایی مردی که مرگ را برانگیخته اعتراضات گسترده.

سانچو عضویت در گروه کر های بین المللی چهره های ورزشی به پرداخت ادای احترام به فلوید که مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس دستگیر شد بر روی تلفن همراه فیلم و منتشر شد آنلاین جرقه لرزه تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا.

انگلیسی جوانی به ثمر رساند سه نیمه دوم اهداف به عنوان بوروسیا دورتموند cruised به یک 6-1 برابر پادربورن در به تازگی از سر گرفته بوندسلیگا برای حفظ فشار بر بایرن مونیخ در نشست اما یک حمله خاص خواهد بود شاید به خاطر بالاتر از دیگران به عنوان 20 سال پیر شده در جشن به فاش کردن یک شعار در حمایت از اواخر فلوید.

چندین بیشتر بازیکنان دورتموند نیز جلیقه با اشاره به حمایت خود را از تظاهرات در حال حاضر در حال وقوع در Floyd به نام.

پیشتر در روز یکشنبه بوروسیا مونشنگلادباخ فرانسه به جلو مارکوس Thuram نیز اشاره به این مسئله که او kneeled در جشن پس از به ثمر در تیم خود را به پیروزی 4-1 برابر اتحادیه برلین بازتاب ورید اعتراض نکردم NFL quarterback khezri.

Thuram حرکت بود به سرعت حمایت خود را از مدیر مارکو افزایش یافت.

او [Thuram] قطع به تعقیب” رز گفت. “او در زمان ایستادن در برابر نژاد پرستی یکی است که ما از صمیم قلب حمایت.”

همچنین در rt.com بوندسلیگا بازیکن Thuram طول می کشد یک زانو پس از به ثمر در میان جورج فلوید تظاهرات (تصویری)

یکی دیگر از کسانی که همکاری امضا سانچو را بيان سابق انگلستان هافبک Owen Hargreaves, که گفت که او را تحسین سانچو برای تضمین این که صدای او شنیده شد.

من تحسین این بچه ها,” Hargreaves گفت: BT Sport. “من فکر می کنم این فوق العاده است که بازیکنان جوان در حال ساخت یک ایستادگی در برابر چیزهایی که نباید اتفاق می افتد در این جامعه است. من اعتباری Jadon سانچو برای انجام این کار است.”

پیشتر در ماه مه سانچو را بازتوییت کرد یک پیام در حمایت از Ahmaud Arbery آفریقایی-آمریکایی هل دهنده که به ضرب گلوله کشته شد در گرجستان در ماه فوریه است.

مردم سیاه و سفید سزاوار بهتر از آنچه جهان به ما می دهد. ما در حال درمان به کمتر از انسان” این صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

همچنین در rt.com ‘نجات bullsh*t’: NFL ستاره بازدید در لیگ بیانیه ای در مرگ جورج فلوید

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de