روز قیامت پیشگویی باستانی متان منتشر شده به عنوان درجه حرارت آب در اشتباه هستند می گویند دانشمندان

تغییر آب و هوا جنبش به مدت طولانی هشدار داد که افزایش درجه حرارت جهانی ما را اجرا خطر از آزاد کردن ذخایر گسترده ای از به دام افتاده متان به اتمسفر و آوردن در مورد پایان روز. تحقیقات جدید می گوید: احتمالا نه.

محققان در دانشگاه روچستر در نیویورک مورد بررسی انتشار گاز متان از یک دوره در تاریخ زمین که خرس شباهت های بسیاری به آب و هوای فعلی ما بررسی هسته های یخ گرفته شده از آخرین دوره deglaciation برخی از 8000 تا 15000 سال پیش.

با دقت بررسی درجه نمونه های استخراج شده از این یخ هسته محققان دریافتند که حتی اگر متان در این گسترده فروشگاه های منتشر شده است, آن را نمی خواهد در واقع رسیدن به فضای ما.

“اطلاعات ما نشان می دهد که ما نمی باید به نگرانی در مورد بزرگ گاز متان منتشر شده از کربن مخازن در پاسخ به آینده گرم شدن زمین” گفت: واسیلی Petrenko استاد از زمین و علوم محیط زیست در روچستر. “ما باید بیشتر نگران متان منتشر شده از فعالیت های انسان است.”

همچنین در rt.com صرفه جویی در این سیاره & die alone: سوئد پروفسور می گوید: ما باید خندق حیوان خانگی گربه ها و سگ ها به خاطر آب و هوا

هنگامی که کربن اساس حیات (گیاهان و حیوانات) ازحالت باقی مانده یخ و کربن موجود در داخل به دام افتاده می شود در پرمافراست دیده می شود در سراسر منطقه از جمله swathes گسترده ای از سیبری و آلاسکا و شمال کانادا است.

هنگامی که آب در این ذوب پرمافراست خاک می شود اب اشباع و ایجاد زمین پرورش ایده آل برای میکروب است که مصرف تازه-ذوب کربن و تولید گاز متان.

در ضمن در اقیانوس متان هیدرات تشکیل تحت فشارهای بسیار زیاد در دماهای پایین – یافت در رسوبات در کف اقیانوس در طول واقع در زیر اب مرزهای این قاره است. اگر درجه حرارت آب اقیانوس فعلی تئوری می رود این هیدرات را بی ثبات کردن و انتشار گاز متان به اتمسفر ، wreaking ویران در سراسر جهان است.

این تیم در زمان یخ هسته ای نمونه ای از گذشته زمین تا ببینید چقدر متان از این باستان سپرده واقع منتشر شده در طول دوره گرم و متوجه شد که مقدار واقعی تولید گازهای گلخانه ای از باستان کربن مخازن کاملا کوچک است.

“احتمال این کربن در مخازن بی ثبات کردن و ایجاد مثبت زیادی گرم شدن بازخورد در روز در حال حاضر نیز کم” گفت: Michael Dionysus, یک دانشجوی کارشناسی ارشد درگیر در پژوهش.

همچنین در rt.com چگونه شما جرات! آب و هوا حساس حلزون به نام گرتا Thunberg

این محققان استدلال می کنند که متعدد طبیعی ‘بافر’ در واقع جلوگیری از اکثریت کربن از رسیدن به جو است.

در مورد متان هیدرات بسیاری از گازهای گلخانه ای است که حل شده و اکسید شده توسط میکروب ها در اقیانوس ها مدتها قبل از آن باعث می شود آن را به سطح. همان می رود برای عمیق تر ذخایر گاز متان در لایه منجمد دائمي اعماق آن محققان معتقدند مصرف می شود توسط باکتری های موجود در خاک و تبدیل به دی اکسید کربن.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im