‘آیا شما می دانید که دوست پسر من است?’: بیس بال ستاره دختر تلاش می کند نام قطره در طول بازداشت… با شرم آور نتایج

New York Yankees outfielder هارون قاضی طولانی مدت دختر سامانتا Bracksieck برای DUI دستگیر شد و در تصویری embarrassingly نام انداختن مرد او را به پلیس – به اثر کمی دارد.

معروف بودن اغلب می تواند شما را از برخی از موقعیت های چسبنده اما در حال شاعرانه متصل به معروف کسی متاسفانه نمی کند.

که چه سامانتا Bracksieck کشف هنگامی که او کشیده بود توسط پلیس به اتهام رانندگی تحت تاثیر بازگشت در ماه فوریه این سال به عنوان تازه منتشر شده از فیلم نشان می دهد.

Bracksieck که پسر است دو بار All-star نیویورک یانکیز outfielder هارون قاضی بارها و بارها کاهش یافته است, نام بازیکن, به, پلیس در یک تلاش بیهوده به دور بدون هزینه – یک شگرد است که به سختی شکست خوردند.

Bracksieck, 26, کشیده شد به بیش از اسکاتسدیل آریزونا پلیس در حدود نیمه شب در فوریه 25, هنگامی که او را دیده رانندگی بدون چراغ است.

هنگامی که سوال او اعتراف به داشتن مست دو لیوان شراب سفید در نزدیکی یک رستوران استیک قبل از اقدام به درایو صفحه اصلی و پس از آن بود breathalyzed – یک تست که او شکست خورده است.

که در آن نقطه در حالی که قرار داده شده در دستبند Bracksieck شروع به فکر می کنم بسیار در اصل در همه و به ارمغان آورد تا موضوع از افراد مشهور پسر گفت: “آیا شما را در درک آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر؟”

“من فقط نیاز به خانه. آیا شما می دانید که من دوست پسر چیست؟!”

زمانی که دستگیری ماموران پاسخ داد: “ما نمی” قرار داده و او را در پشت ماشین پلیس Bracksieck دو برابر کردن او بهانه شفاعت:

“دوست پسر من است در یک نقطه که در آن من باید مانند این اتفاق می افتد. او مانند یک شکل عمومی. پس مثل من بودن دستگیر و به مانند داشتن دو لیوان شراب خوب است.

“دوست پسر من است در کانون توجه از نیویورک رسانه ها به طور کلی. و در حال حاضر من اینجا هستم دستبند اینجا در آریزونا… مانند این است که خوب نیست.”

همچنین در rt.com NFL ستاره ارل Thomas ‘برگزار شد در اسلحه توسط همسر پس از او جلب او را در بستر با زن دیگری’

پلیس طبعا او را نادیده گرفته و او را در زمان بازگشت به ایستگاه که در آن او موفق دو آزمون breathalyzer و متهم شد با پنج جرائم مختلف از جمله “افراطی DUI.”

او را در صورت آزمایشی در ماه ژوئن و می تواند جریمه و یا به زندان هم اگر مقصر شناخته شود.

نه قاضی که در این سال امضا یک سال $8.5 میلیون قرارداد با یانکی ها و یا تیم خود را باید اظهار نظر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de