“آیا پرتاب پول در سیاه و سفید آمریکایی به شورش’: Candace اونز spars با سوروس بودجه سازمان های غیر دولتی بیش از اتهام دست در مینیاپولیس ناآرامی

محافظه کار firebrand Candace اونز را آغاز کرده است دشمنی با Open Society Foundations, پس از آنکه جورج سوروس بودجه سازمان های غیر دولتی از سوخت رسانی مداوم شورش در مینیاپولیس.

اونز این باورند که آتش سوزی و غارت در مینیاپولیس که انجام شد توسط فعالان مرتبط با میلیاردر پس از ذکر است که رئیس پلیس Medaria Arradondo ادعا کرد که فعالیت های جنایی بود که تحریک توسط مردم بومی این شهرستان است.

“من حدس می زنم: به عنوان او را با Antifa دموکرات جورج سوروس به این اراذل و اوباش در حقوق و دستمزد. او بودجه هرج و مرج از طریق خود جامعه باز بنیاد” محافظه کار مفسر توییتی.

اتهام به وضوح ژولیده NGO پر که اخراج یک تلافی اصرار دارد که آنها چشم پوشی نمی کند و خشونت “را پرداخت نمی کند مردم را به اعتراض.” آنها همچنین ادعا کرد که اونز در تلاش بود برای “منحرف کردن” از یک مورد از “خشونت پلیس.”

Unimpressed اونز را متهم به “پرتاب پول در سیاه و سفید آمریکایی به شورش” و بدحجابی این سازمان برای گسترش نفرت و تقسیم امریکا است.

“شما آنچه شما می خواهید در مینه سوتا است. سازمان خود را یک ننگ و سوروس خود را مطلق پلیدی در کتاب” خواندن یکی از داغدار پاسخ.

سوروس’ Open Society Foundations در واقع ارائه پول نقد به فعالان مرتبط با Black Lives Matter جنبش – اگر چه این سازمان به مدت طولانی نگهداری می شود که آنها “صندوق نمی تظاهرات نفسه.”

تظاهرات فوران در مینیاپولیس پس از یک, وحشیانه, پلیس گزارش منجر به مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید. اگر چه اولیه تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز مینیاپولیس دیده است دو شب از شورش. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه در کابل گفت که “بسیاری از مردم درگیر در رفتار مجرمانه در شب گذشته شد Minneapolitans به آنها” و “نه به رسمیت شناخته شده به عنوان از شهرستان.”

یک پلیس در حوزه ستاد بود به آتش کشیده شد در روز پنج شنبه شب پس از اجرای قانون رها موقعیت خود را. مینه سوتا گارد ملی اعزام شده است به این منطقه ظاهرا برای کمک به این شهر آتش نشانی به عنوان آنها نبرد آتش سوزی مجموعه توسط تظاهر کنندگان. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که او می تواند ارسال در ارتش اگر منظور کرده است.

همچنین در rt.com مینیاپولیس ‘منطقه جنگی’: تظاهر کنندگان را بیش ایستگاه پلیس در میان درگیری, آتش سوزی & گاز اشک آور (ویدئوها)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de