اصلا من خودم تکرار دوباره! سوروس را تهدید می کند زوکربرگ باید برداشته شود از Facebook ‘یک راه یا دیگری’

میلیاردر سفته بازان جورج سوروس نام Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و اهسته بازمزمه ادا کردن به مخلوع را متهم کرده که آنها به دنبال “حداکثر رساندن سود” را بدون توجه به عواقب آن در شاید جالب حمله تا کنون.

زوکربرگ و Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ “دنبال کنید تنها یک اصل راهنما: حداکثر رساندن سود بدون در نظر گرفتن عواقب,” سوروس snarled روز جمعه در نیویورک تایمز op-ed. در حالی که مخالفان خود استفاده کرده اند ممکن است کسانی که دقیق کلمات برای توصیف سرمایه خود را “اصل راهنما,” سوروس به معنای آن را به عنوان یک داغدار محکومیت.

یک راه یا دیگری آنها نباید در کنترل Facebook.

همچنین در rt.com انحصار ؟ چه انحصار ؟ بزرگ با تکنولوژی دفاع از خود را از اتهامات ضد تراست با انکار & doublespeak

سوروس نیست فقط می خواهم زوکربرگ و ساندبرگ از قدرت حذف شده – او می خواهد “کسانی که در گسترش اطلاعات نادرست” بیشتر شدت مجازات. مبادا یکی فکر می کنم او صرفا اشاره به کاربرانی که گردش ویروسی مضر آهن-شدید نیکوکار روشن ساخته است که او تا به حال مجموعه مناظر خود را در بخش 230, در حال حاضر به خوبی شناخته شده ما قانون است که محافظت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی از مسئولیت محتوا را برای کاربران خود ارسال. Facebook, او گفت:, باید درمان شود به عنوان یک ناشر و نه یک پلت فرم و “پاسخگو برای محتوا که به نظر می رسد در سایت خود.”

متهم منلو پارک کرگدن از حفظ یک “غیر رسمی کمک متقابل عمل و یا توافق” با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است که در آن Facebook کمک خواهد کرد که رئیس جمهور تهمت به رای و مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از Facebook در برابر حملات از رگولاتور و رسانه ها,” سوروس صدا برای تمام جهان مانند یکی از “نظریه پردازان توطئه” است که این واقعیت-بررسی های غیر دولتی او بودجه تلاش کرده اند برای عضلانی کردن Facebook.

ادامه مطلب

1

سوروس را فسخ هائی از آنچه او اصرار داشت pro-تهمت تعصب بر روی پلت فرم – اولین ابراز هفته گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس – تکرار با ابراز تاسف از برجسته ترین سیاستمداران دموکرات. گفتهاند که او در حال حاضر می خواهم ریخت $5.1 میلیون دلار به حزب خزانه در ماه اوت سال 2019. هیلاری کلینتون که مقصر او شکست خورده 2016 نامزدی در Facebook را گسترش به اصطلاح “روسی دروغ” در میان دیگر مجرمان پیوست رژه از سیاستمداران دامپینگ بر روی پلت فرم در اوایل این ماه خواستار از “اقتدارگرا” زوکربرگ برای امتناع از واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی. الیزابت وارن که وعده داده است به “شکستن فناوری بزرگ” – پس از سانسور آن را در یک اینچ از زندگی خود را ادعا کرد تمام راه برگشت در ماه اکتبر که زوکربرگ در حال تغییر پلت فرم سیاست در تبلیغات سیاسی تنها پس از یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

Facebook مدیران باید بارها و بارها با رد هر گونه تبانی اما سوروس با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین ادعا می کنند که Facebook تا به حال “به او داده لبه” در سال 2016 ضمنی پلت فرم کار شده بود دست در دستکش با ریاست جمهوری تا کنون از آن.

این به نظر می رسد که علامت شروع یک رابطه خاص” او seethed با اشاره به یک ماه سپتامبر نشست بین تهمت و زوکربرگ به عنوان بیشتر اثبات چیزی نابکار است که در پشت صحنه است.

سوروس شده است هدف قرار دادن Facebook پس از 2018, زمانی که او را محکوم پلت فرم – همراه با گوگل – به عنوان یک “تهدید” به جامعه این ادعا آن را عمدا اعتیاد کاربران به آن دوپامین-چشم انداز مشخصی زمان خود فروش و خرید سهام در این شرکت به استفاده از واکنش های عمومی خود را condemnations. زمانی که Facebook انتقام استخدام یک شرکت روابط عمومی به حمله میلیاردر او آورده اسلحه بزرگ و خواستار کنگره تنظیم رسانه های اجتماعی کرگدن. ظاهرا Facebook اهدای مسئولیت واقعیت-بررسی محتوای تولید شده توسط کاربر در یک سازمان حمایت سوروس و همکار خود را “لیبرال مداخله” ظاهرا کافی نیست توبه و طلب بخشایش.

همچنین در rt.com دموکراسی در بحران: در تقریبا در هر کشور ایمان مردم در سیستم های دموکراتیک است که در سنگ پایین سطح

سوروس رد Facebook مدیران’ ادعا می کند که آنها “تلاش برای ساختن جهان به مکانی بهتر,” اصرار پلت فرم بود “در نظر گرفته با آنچه در آن می کند و نه آنچه در آن می گوید.

اما یکی ممکن است می گویند همان سفته بازان پس از لقب “مرد که شکست بانک انگلستان” – مردی که با ارسال کل کشور اقتصاد به سقوط آزاد به منظور جمع آوری میلیاردها دلار اتصال کوتاه خود را به ارز و قریب کسانی که میلیاردها به دامن زدن به رنگ انقلاب’ از طریق یک شبکه از نمرات خوش خیم صدایی سازمان های غیر دولتی همه در حالی که پرداخت خدمات لب به ایده های “دموکراسی” و “جوامع باز.

از ترس این که “با Facebook کمک آقای ترامپ برنده خواهد شد 2020 انتخابات,” سوروس بازی های برگزار شده است آخرین کارت او: خواستار خروج از زوکربرگ و ساندبرگ, “یک راه یا دیگری.” مبهم نه کاملا یک سفارش حمل بوی تهدید و توجه انسان ساخت است و به عنوان یکی از با نفوذ ترین چهره در آمریکا و اروپا سیاست – که بارها و بارها نشان داده است که او نمی خواهد اجازه اخلاق در راه بزرگ payday در.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im