رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است با یک تعجب آور دفاع از همکار خود استیضاح رئیس جمهور بیل کلینتون ادعا او همیشه فکر می کردم رهبر سابق “باید استیضاح شده است.”

در این میان بارها و بارها در دفاع از خود به عنوان “تنها کسی است که تا کنون استیضاح و او نمی ارتکاب جرم,” مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد تا در کلینتون دفاع با این استدلال که رئیس جمهور باید استیضاح شده است در سال 1998 یا نه.

آنچه که او انجام داد این بود که هیچ چیز خوب وجود دارد بسیاری از دروغ گفتن رفتن – اما من هیچ دروغ گفتن هیچ چیزی آنها حتی نمی باید یک جنایت,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مجمع جهانی اقتصاد در روز چهارشنبه. او اصرار داشت او صرفا “چسبیده برای کلینتون” زمانی که او به نام مستقل مشورت کن استار که رهبری این تحقیقات سابق فرماندار آرکانزاس یک “دیوانه.”

نظر خود را از استار تغییر کرده است پس از ملاقات با وکیل – “فوق العاده مرد” که در پیوست خود تیم حقوقی در اوایل این ماه – اما تهمت اصرار افکار خود را در کلینتون باقی مانده همان ظاهرا unswayed خود تلخ ریاست جمهوری 2016 مسابقه با رئیس جمهور سابق ، کلینتون بود در نهایت استیضاح برای دروغ گفتن تحت سوگند و انسداد عدالت ناشی از پاسخ های خود را بیش از زناکارانه امور با کارآموز Monica Lewinsky. در حالی که دو مقاله دیگر از استیضاح آورده بودند از جمله سوء استفاده از قدرت آنها عبور نمی کند ، سنا در نهایت تبرئه کلینتون هر دو مقاله از استیضاح در سال 1999 به او اجازه می دهد به پایان دوره دوم خود در دفتر.

یک تعداد انگشت شماری از بازیگران چهره در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح حاضر بودند در طول کلینتون اغلب به طور چشمگیری متفاوت طول می کشد در این موضوع بر اساس حزب و وفاداری. وقتی کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام (R) سعی در خانه است در برابر کلینتون در سال 1998 او ادعا کرد که یک رئیس جمهور نیاز نیست حتی ارتکاب جرم به استیضاح یک دیدگاه او تا به حال به طور کامل معکوس تا سال 2020. در ضمن قضایی مجلس کمیته سر جری Nadler (D-نیویورک) رفت و از اينكه در سال 1998 است که هر دو طرف باید به حمایت از استیضاح و یا آن را فاقد مشروعیت و خواستار کلینتون استیضاح یک حزبی “مجازات” – را با شور و شوق حمایت از حزبی اقدامات در حال حاضر اتفاق می افتند در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا & intel کمیته سر شیف یکدیگر را متهم به مانع به سنا استیضاح محاکمه می شود

تهمت بود استیضاح در اوایل این ماه توسط حزب دموکرات کنترل خانه برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مربوط به خود را به اتهام خودداری از کمک نظامی به اوکراین را وادار دادستان به بازگشایی رسیدگی به یک گاز شرکت مربوط به خود رئیس دموکرات رقیب جو بایدن. سنا استیضاح دادگاه رسما آغاز شد و در روز شنبه پس از طاقت فرسا 12 ساعت بحث بر قوانین زمین برای رسیدگی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی