اصلا اجازه دهید آنها را آن را دور!’ مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک ‘دیوانه برنی’ ساندرز به عنوان برنده بزرگ در نوادا

فراخوانی خاطرات دردناک رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ابراز امیدواری کرد خود را بالقوه دموکراتیک مدعی نمی تواند به سرقت از نامزدی در این زمان به عنوان برنی ساندرز به عنوان یک پیروزی قاطع در نوادا حزبی.

“به نظر می رسد مانند دیوانه برنی به خوبی انجام می دهند در ایالت نوادا است. بایدن و بقیه نگاه ضعیف و هیچ راه کوتاه مایک می توانید راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود پس از بدترین بحث عملکرد در تاریخ ریاست جمهوری بحث” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نازدار هیچ کلمه ای به عنوان معمول است.

ورمونت سناتور ساندرز در حال حاضر ادعا کرد پیروزی گفتن یک جمعیت او را تشویق هواداران که هیچ چیز وجود دارد که حزب دموکرات یا جمهوری خواه استقرار می توانید انجام دهید برای متوقف کردن آنها از فراگیر در کل کشور است.

این جنبش مردمی غیر قابل توقف است. بیایید پیروزی نامزدی حزب دموکرات را شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و تبدیل کشور!

ساندرز پیش بینی شده است برای برنده شدن در نوادا با بیش از 46 درصد از دور نهایی محبوب آرا در حالی که جو بایدن با هدف وهله دوم با 24 درصد است. پیت Buttigieg و سناتور الیزابت وارن در حال فرود سوم و چهارم با 13 و 9 درصد بود.

ادامه مطلب: ‘Oligarch v oligarch’ در سال 2020? دموکرات ها می راب برنی & نامزد بلومبرگ در وال استریت برنده-برنده – Lee Camp

در حالی که وجود دارد هیچ عمده شرم آور تعداد شکست و با وجود تبلیغ موفقیت در اوایل مردم در انتخابات نوادا هنوز هم ممکن است در نهایت در یک وضعیت مشابه به عنوان آیووا وقتی که می آید به واقع گزارش نهایی نتایج.

رسمی برگه در آینده آهسته در میان گاه به گاه محاسبه اشکالات و سردرگمی – تنها با حدود 23 درصد از حوزه گزارش شش ساعت به قفقاز به عنوان حزب خودداری کرده است به ارتکاب به همان روز اعلام خواهد شد.

همچنین در rt.com “ما دموکراسی در محل کار’: دیده بان, نوادا, انجمن روابط مشخص بودن یک عرشه از کارت های

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im