“آیا آن را انجام دهید!’ مغلوب ساختن پیشی جستن را هل در مقابل نیویورک قصد دارد برای خراب کردن تدی روزولت مجسمه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انداخته است وزن خود را پشت کر از صدای مخالف حذف تئودور روزولت مجسمه در نیویورک, عاشقانه خواستار برنامه ریزی برای کاهش یافته است.

“مسخره است این کار را نکنید!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه. پست خود شامل یک واشنگتن تایمز مقاله ای که به نقل از شهردار نیویورک, بیل د Blasio عنوان کرد و گفت آن است که “تصمیم درست و زمان مناسب برای حذف این مشکل مجسمه.”

مجسمه قرار داده شده در مقابل مراحل موزه آمریکایی تاریخ طبیعی (AMNH) است با توجه به توان با درخواست از موزه خود را و در حال رشد در میان خشم و انزجار بیش از مجسمه ها که سیاه زندگی توجه معترضان را به عنوان تجلیل از میراث نژادپرستی.

پرده برداری در سال 1940 مجسمه برنزی ویژگی های 26 جمهور آمریکا بر روی یک اسب نشسته و flanked توسط یک بومی آمریکایی و یک آمریکایی آفریقایی تبار. به عنوان AMNH قرار می دهد و آن بنای تاریخی “ارتباط یک سلسله مراتب نژادی که موزه و اعضای عمومی به مدت طولانی در بر داشت نگران کننده است.”

همچنین در rt.com اعتراض & به سلامتی به عنوان تدی روزولت مجسمه در نیویورک به برچیده شود و بیش به تصویر می کشد سیاه و مردم بومی به عنوان نژاد پست تر’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de