چشمک زدن نیست! اتمام سریع پس از اتمام در UFC تاریخچه شامل Jorge Masvidal, Conor McGregor و روندا راسی (تصویری)

های امثال Jorge Masvidal, Conor McGregor و روندا راسی اتمام خیره کننده حلقه برجسته شامل سریعترین 28 پس از اتمام در UFC تاریخ است.

UFC مشهور هشت ضلعی است و مسلما خطرناک ترین محل در جهان از ورزش که در آن حتی بسیار آموزش دیده نخبگان در سطح مبارزان می آیند سادهای در یک ماده از ثانیه در برابر بهترین غیر مسلح مبارزان در این سیاره است.

این طبیعت دیدنی از دعوا در UFC به گونه ای است که شما هرگز نمی دانید که کاملا از آنچه انتظار می رود با بسیاری از راه های مختلف به نفع خود و یا از دست دادن یک مبارزه است.

گاهی دعوا بیش از تقریبا قبل از آنها شروع با یکی کاملا قرار داده پانچ و پا زدن زانو یا آرنج قادر به پایان دادن به عمل در یک چشم بر هم زدن. به همین ترتیب یک حرکت نادرست در محله های نزدیک می تواند شما را در یک گریزناپذیر ارسال مخمصه است که شما با هیچ گزینه دیگری به غیر از شیر ،

UFC آخرین برجسته-حلقه مونتاژ جشن کسانی که چشمک زدن-و-شما-miss-آن لحظات از سال های به عنوان مبارزان تولید شده دیدنی پس از اتمام در افتتاحیه ثانیه از مبارزه خود را.

همچنین در rt.com ‘بن’ ها هنوز خواب’: Masvidal goads ‘ادم بیکار و تنبل’ Askren پس از شکستن رکورد KO در UFC 239

در این ویدئو ویژگی های 28 سریعترین پس از اتمام در UFC تاریخ از 1-28 با UFC را حاکم “BMF” قهرمان Jorge Masvidal در صدر فهرست با پرواز خیره کننده زانو حذفی بن Askren در UFC 239 دیدم که او ادعا افتخار سریعترین پایان در UFC تاریخ در فقط پنج ثانیه.

همچنین برجسته در لیست Conor McGregor خیره کننده یک شات KO خوزه آلدو در MGM Grand در لاس وگاس به عنوان او اسیر UFC عنوان ورزشکار پروزن فقط در 13 ثانیه در UFC 194 و همچنین روندا راسی خیره کننده 14-دوم ارسال Cat Zingano به عنوان او دفاع UFC خروس وزن عنوان در UFC 184.

لیست ویژگی های یک ترکیب فعلی ستاره مانند لئون ادواردز و “کره زامبی” چان سونگ یونگ و قهرمانان سابق مثل ینس Pulver و BJ Penn.

اما چشمک زدن نیست و یا شما ممکن است از دست یکی از به یاد ماندنی ترین سریع پس از اتمام در UFC تاریخ است.

همچنین در rt.com ‘محاسبه قاتل!’: Masvidal مربی انتشار فیلم از پرواز زانو تمرین قبل از UFC 239 (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de