سرزنش نیست بازیکنان: رئال کاپیتان بن Mee انتقاد دولت بریتانیا بیش از coronavirus نظرات

برنلی کاپیتان بن Mee آمار در دولت و رسانه ها را متهم کرده که آنها را از به تصویر کشیدن فوتبالیست حرفه ای به عنوان خائنانی در طول coronavirus بحران است.

بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در هفته گذشته که در لیگ برتر بازیکنان باید “خود” و قبول قطع پرداخت در تعلیق بازی در انگلستان برای اطمینان از باشگاه های غیر بازی کارکنان لازم نیست furloughed.

'Truly sorry': Liverpool shamed into REVERSING staff pay decision during coronavirus crisis

در این بیانیه آمده فورا ناودان سابق کاپیتان تیم ملی انگلستان وین رونی که ادعا هنکاک کلمات نشان داده و “از جان گذشته” تلاش برای تغییر مکان تمرکز بر روی بسیار پرداخت می شود ستاره ها از لیگ برتر و نه در این دولت بسیار با انتقاد از اداره کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Mee موافقت با رونی نظرات نوشتن در روزنامه گاردین “انتقاد از بازیکنان فوتبال از کسانی که در رسانه ها و دولت شده است و سودمند.

“مطبوعات بد با خاک می آید که در بالا مشخصات شغل و حرفه – این چیزها را برای آسان تر از سرفصل های ثابت در جامعه و خیریه کار ما در سراسر جهان.

“اما همانطور که ما سخت کار کرده ام به انجام بخشی از ما, این عناوین را ایجاد حواس پرتی دلیلی تلاش برای ایجاد خائنانی از بازیکنان فوتبال به جای… ستایش کار بزرگ از کلید کارگران که با قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به دیگران کمک کند.”

'Social distancing breach': Man City set to punish Kyle Walker over 'lockdown sex party' with call girls

لیگ برتر ستاره های همکاری برای راه اندازی یک صندوق برای کمک به جمع آوری پول برای خدمات بهداشت ملی سازمان های خیریه در طول همه گیر و Mee گفت که بر خلاف تصویر اغلب به تصویر کشیده و از آنها در رسانه ها بیشتر از این بازی بزرگ ستاره طبقه کارگر و مردم از طبقه کارگر و مشتاق برای کمک به جوامع خود.

“در آنجا بزرگ شده است جمعی ضرورت به کمک در هر راه ممکن است در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از بودجه ما در حال هدایت به مکان هایی که بیشتر مورد نیاز است” Mee اضافه شده است.

“چنین موضوع پیچیده نیاز به زمان برای مرتب کردن اما ما frank بحث همیشه همان هدف: برای کمک به در هر راه ما می توانیم.

“هر بازیکن دارای یک داستان چگونه coronavirus نهفته است بر کشور خود و بسیاری از آنها ارسال پول خود را به سازمان ملل است که کار درست را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im