پیتر اندروز یک ایرلندی علم روزنامه نگار و نویسنده در لندن است. او در زمینه علوم زندگی و فارغ التحصیل از دانشگاه گلاسکو در رشته ژنتیک

در پی این رمان شیوع کروناویروس در چین رسانه های جریان اصلی را pounced در ترس از شیوع بیماری های ویروسی مرگبار برای آسان clickbait سرفصل. اما آیا واقعا چیزی برای ترس ؟

این Yaravirus است و آینده رسانه ها احساس کامل با یک گرمسیری خانه و خاطره انگیز نام. یافت کمین در یک دریاچه مصنوعی در شهرستان برزیل بلو هوریزونته, و نام برای یک پری دریایی افسانه ای که lures unsuspecting به مرگ Yaravirus جدی بالقوه برای تولید عناوین. این واقعیت است که آن را تنها می تواند انتقال بین amoebas و در نتیجه ارائه هیچ تهدیدی برای انسان را نفی نمی کند که.

زیر را در صدای پای از کار افتاده Instagram ‘اثرگذارندهها’ و رسانه های اجتماعی ‘شخصیت’ که به هدر رفته هیچ زمان و در تولید محتوا بر اساس coronavirus ترس MSM است شروع به پریدن در ارابه موسیقی. مستقل Livescience.com و ایمیل های روزانه آنلاین در میان انبوهی از رسانه ها برای بدست در Yaravirus داستان.

همچنین در rt.com Insta اثرگذارندهها & نوازندگان پرش در coronavirus نگرانی برای آسان توجه آنلاین

این MSM سازمان های مشتاق بودند به اشاره است که بسیاری از ژن های موجود در Yaravirus جدید به علم تنظیم خوانندگان تیغ سوزن سوزن شدن. اما به عنوان بسیاری از ژن در ویروس ها هیچ معادل سلولی, موجودات زنده, این بی معنی است. ویروس ها خیلی متفاوت از بقیه زندگی بر روی زمین است که آنها حتی نمی به نظر می رسد بر روی درخت زندگی – البته ژن ناشناخته بودند.

چه MSM نمی خواهند شما بدانید این است که بسیاری از تنوع زیستی در این سیاره است که در واقع در یافت ویروس ها. پس از سال 2016 دانشمندان کشف کرده اند که صدها نفر از هزاران ویروس جدید, گونه های در اقیانوس ها به تنهایی. وجود دارد بیشتر ویروس ها در یک لیتر ساحلی آب دریا از وجود انسان ها در این سیاره است. فکر می کنم که دفعه بعد که شما به طور تصادفی یک لقمه در حالی که شنا در ساحل.

فقط روز دیگر در واقع یک کلاس جدید از ویروس های کشف شد. بزرگتر از سایر ویروس های شناخته شده و حاوی باکتری پروتئین آنها را تار خط بین زنده و مرده و حتی بیشتر وقتی که می آید به ویروس.

همچنین در rt.com این… زنده! دانشمندان کشف غول ویروس ها که محو خط بین زندگی و مرده

ویروس ها به طور کلی سزاوار نیست جن شهرت آنها به سرعت در دستیابی به, اما یک بخش طبیعی از دایره زندگی – و به ویژه ضروری به اکوسیستم های دریایی. هنرمند اندی وارهول گفت که هر کس می شود خود را در 15 دقیقه از شهرت. در حال حاضر ویروس ها داشتن لحظه ای خود را در انظار; بیایید امیدواریم که آن را بیش از قبل از بیش از حد طولانی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im