توسط Zachary Antoinette ✌ ⛄ نویسنده رمان نزدیک و روزنامه نگار را پوشش می دهد که هنر و فرهنگ است.

استیضاح هواداران به دست آورده دو متحدان بیشتری در سناتورهای میت رامنی و Doug Jones, اما این روند در مورد چسبیده به حزبی اردوگاه وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال حقیقت است.

رامنی آخرین قهرمان محافظه کار به سمت چپ به او اعلام کرد که رای به استیضاح رئیس جمهور در یکی از این دو فقره در برابر او سوء استفاده از قدرت است. تهمت متهم شده است که تلاش در عوض با اوکراین خودداری فدرال کمک در ازای رسیدگی به جو بایدن.

پس از یک “بی طرفانه نگاه شواهد” رامنی می گوید او هیچ چاره ای اما به دنبال خود “وجدان.”

پس از رامنی تقریبا قطعا تنها جمهوری خواه رای به تبرئه رئیس جمهور از اتهامات چپ جشن مرد ظاهرا برای عبور از خطوط حزب.

گفت: رامنی انجام داده است چیزی شجاع و یا غیر قابل پیش بینی نتواند تمام نقطه از این استیضاح محاکمه.

رامنی هرگز از طرفداران رئیس جمهور است و او را علنا مورد انتقاد قرار داد او در موارد متعدد. یک بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری ممکن است یک ‘R’ بعدی را به نام خود اما کلماتی مانند حزب جمهوری خواه و دموکرات را متوقف معنای هر چیزی درست در این زمان هیلاری کلینتون تبدیل به بیشتر از یک جنگ طلب از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رامنی ساخته شده تصمیم استراتژیک است. او را از دست داده و متحدان در سمت راست و در طرف بد از رئیس جمهور تا او مکان خود را با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه های طبیعی مناسب برای محافظه کاران که نمی تواند همراه با رئیس جمهور و به دنبال یک صفحه اصلی (در اینجا به شما Scaramucci).

این استیضاح آزمایشی است و هنوز به طور کامل دودویی احزاب باید فقط تغییر کرده است. در آزمایشی که شامل هیچ دست اول شاهد از هر چیزی بود و لگد توسط خلاف کاران شکایت که شامل هیچ دانش مستقیم از جرم این استیضاح است در مورد این که آیا شما در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه یا نه. و هیچ نیمه راه در. شما هستیم یا شما. این است چگونه تفرقه سیاست آمریکا تبدیل شده اند.

همچنین در rt.com ‘بهترین است’? مبارز تهمت دونفره در کمپین رالی به سبک ایالت متحده آمریکا

فقط در آلاباما سناتور داگ جونز. جونز ثبت شده دموکرات اعلام کرد که او بیش از حد خواهد رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن. با وجود اینکه حزب دموکرات جونز’ رای آمد و به عنوان یک بیت از تعجب و با توجه به وضعیت او نشان دهنده. واکنش قابل پیش بینی بود. چپ خود را جشن گرفتند قرار شجاعت در حالی که محافظه کاران آن را با برچسب حرفه ای خودکشی.

مهم نیست که جونز است که از حزب دموکرات و “میت رامنی” است که یک جمهوری خواه است. آنچه مهم به سمت چپ است که آنها متعلق به anti-مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه و چه مسائل مربوط به حق آنها نیست متعلق به آنها است.

این استیضاح نیست و در مورد حقایق و آن را در مورد سوء استفاده از قدرت و یا سوء استفاده از کنگره و یا هر چیز دیگری Adam Schiff می خواهد به سعی کنید فروش با ما در. این چکش از طریق وسط DC مردم را وادار به تصمیم گیری یک بار و برای همه است که به سمت آنها در حال رفتن به در در ماه های آینده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de