دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر تیفانی نوشته های مربع سیاه و سفید در Instagram… فورا می شود تماسهای مکرر در پشت عنوان “بهترین مغلوب ساختن پیشی جستن’

تیفانی تهمت پیوست #BlackoutTuesday روند در حالی که پدر او ناودان “اوباش” تبدیل جورج فلوید تظاهرات خشونت آمیز و الهام بخش لیبرال ها به تگرگ جوانترین دختر خود را به عنوان “بهترین مغلوب ساختن پیشی جستن” — برای ارسال یک مربع سیاه و سفید.

همراه با مربع سیاه و سفید — یک پست عمومی بسیاری از آمار و ارقام موجود در خود Instagram حساب تا حدودی مبهم تلاش برای نشان دادن همبستگی خود با معترضان — تیفانی نیز به نقل از فعالان هلن کلر و استفاده از هشتگ #justiceforGeorgeFloyd.

در حالی که پست نمی کند به طور مستقیم ذکر پدرش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدها تن از معترضان در سراسر آمریکا را نه مساوی یک لحظه خوبی برای رئیس جمهور به عنوان او به طور مداوم با استفاده از حساب توییتر خود را به انتقاد از “اوباش” تبدیل تظاهرات به غارت و خشونت است.

در همان روز به عنوان #BlackoutTuesday روند او به توییتر برای جشن خود موفقیت های کمک به آمریکایی های سیاه و سفید ادعا کرده است بیشتر برای سیاه و سفید”جامعه” از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن.

ظاهری کنتراست بین پدر و مادر وقتی که می آید به زمان تظاهرات به رهبری تهمت منتقدان به ستایش تیفانی به عنوان “بهترین مغلوب ساختن پیشی جستن” و تفسیر این پست به عنوان نوعی از نافرمانی — همه برای ارسال یک مربع سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی ذهن شما.

“بهترین مغلوب ساختن پیشی جستن من می دانم” یکی از این اعلام نظر در حالی که یکی دیگر به نام “حداقل افتضاح از بزرگسالان Trumps.”

“شما می دانید همه چیز خوب پیش نمی رود زمانی که شما نه تنها تمام دنیا متنفر شما f***ing احشاء اما خود او نیز هست. براوو @TiffanyATrump,”توییتی دیگر.

این #BlackoutTuesday رویداد اتحاد پیوست شده توسط مشاهیر مانند Kylie Jenner, کتی پری و Bryan Cranston هر یک از آنها باید شجاعانه نوشته شده مشابه مربع های سیاه و سفید به خود Instagram حساب.

همچنین در rt.com Instagram narcissists لطفا به ما بگویید که چگونه دقیقا خاموشی سهشنبه کمک می کند تا آدرس ساختاری نابرابری از ما جامعه ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de