Donald Trump Jr خواستار Barr به انتشار Antifa ارتباطات با نخبگان & سیاستمداران بیش از شورش

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر دونالد Jr فشار دادستان کل ویلیام Barr به آزادی ارتباطات بین Antifa تظاهر کنندگان که گفته می شود نشان می دهد گروه را به ارتباط با سیاستمداران و دیگر نخبگان آمار و ارقام.

جوان دونالد خواست Barr به “فقط آن را انجام دهید!!!” در یک توییت در روز چهارشنبه با اشاره به شایعاتی که دادستان کل آماده است به افشای ارتباط بین “خشونت عناصر رادیکال” که بر محکوم کرد در بیانیه های قبلی و سیاستمداران و نخبگان معتقد به پشتوانه آنها است.

بر مقصر خشونت است که تحت الشعاع “صلح آمیز و مشروع تظاهرات” بیش از پلیس با قتل جورج فلوید هفته گذشته در “گروه خارج رادیکال و آشوبگران” بهره برداری از ناآرامی به “خود را دنبال کنند و جدا از خشونت و افراطی دستور کار” در یک بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه.

AG تکرار سخنان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها اعلام کرد تظاهر کنندگان داخلی تروریست ها و خواست دولت فرمانداران به استفاده از گارد ملی در سرکوب متمرد اوباش.

خشونت تحریک و انجام شده توسط Antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان,” دادستان کل هشدار داد در بیانیه ای.

همچنین در rt.com “رادیکال چپ” تلاش برای به دست گرفتن قدرت با کنترل ‘CLUELESS’ بایدن مدعی مغلوب ساختن پیشی جستن

بسیاری از تهمت سیاسی nemeses باید در حمایت از تظاهرات glossing بیش خشونت آمیز عناصر. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در ضمن سرزنش کرده اند بسیاری از خشونت در پرداخت تحریک حمایت ارز سفته بازان جورج سوروس و دیگر جناح چپ bogeymen.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de