Donald Trump Jr., به شدت انتقاد کرد در پوشش رسانه ای جکسونویل حادثه که در آن یک مرد آماج یک توافق کمپین چادر پر از داوطلبان و سپس گفته پلیس این حمله را “ایستادگی” در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

شناسایی 27 ساله گرگوری Timm یکشنبه ها از مهاجم هدف یک گروه از داوطلبان جمهوری خواه برای ریاست جمهوری مبارزه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از Kernan ایجاد مرکز خرید در جکسون ویل. خودرو به دقت از دست رفته داوطلبان و در عین حال نابود چادر. Timm فرار از صحنه در حالی که تولید یک “حرکت زشت و ناپسند” به تماشاچیان با توجه به Duval County ایران. این مرد دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از رزرو برای “تشدید حمله.”

این ماشین عجیب و غریب رمنج از حادثه به زودی تبدیل به یک کتاب درسی مورد سیاسی-انگیزه جنایت نفرت. در واقع Timm به طور مستقیم اعتراف به نفرت خود را از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک گزارش پلیس سه شنبه منتشر شد.

Timm افسر گفت: که او را دستگیر که او را هدف قرار تهمت حامیان چون “کسی تا به حال به یک ایستاده است.” ظاهرا با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری او در مقایسه با آن به “کسی sh*tting خود را در گور است.” مظنون همچنین ابراز تاسف کرد که تصویری از ماشین رمنج که او به ضرب گلوله در این حمله به پایان رسید قبل از اینکه “خوب بخش” پلیس گزارش می گوید.

در حالی که این حادثه شده است به طور کامل نادیده گرفته شده توسط رسانه های جریان اصلی این پوشش را تسخیر کرده. وجود دارد به نظر می رسد هیچ قطعه در “رشد خشونت” “تروریسم داخلی” و دیگر موضوعات آشنا که اغلب در بهار در پی حملات که در آن مجرم است و حتی مشکوک به داشتن جناح راست اعتقادات.

خاموش و پوشش خشمگین کرده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و تهمت جونیور منجر به اتهام در روز سه شنبه به بیرون ریختن خشم خود را بیش از آنچه او گفته بود انتخابی پوشش این حمله است.

“که در آن است خشم رسانه ها ؟ چرا آنها آنقدر سکوت در این مورد ؟ این خواهد بود که شماره یک داستان در جهان در حال حاضر اگر آن را یک تهمت حامی انجام آن را به گروهی از لیبرال ها” همین جونیور فکر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی