دومینیک کامینگز ‘ممکن است شکسته مستند قوانین’ – پلیس

ساعت aide Dominic کامینگز’ سفر به Barnard Castle “ممکن است یک جزئی نقض” از مستند قوانین دورهام پلیس گفته است.

اما نیرو گفت: هیچ گذشته نگر عمل می شود و آنها در برابر PM مشاور ارشد.

آقای کامینگز گفته او عمل کرده بود “منطقی” و در چارچوب قانون پس از سفر 260 مایل از لندن به دورهام در طول coronavirus مستند.

شماره 10 گفت: این ساعت در حال حاضر “با توجه به این موضوع به عنوان بسته”.

حدود 40 حزب محافظه نمایندگان مجلس به نام آقای کامینگز به استعفا و یا اخراج می شود پس از سفر خود را به نور آمد اما نخست وزیر گفت: از آن زمان به “حرکت” از ردیف.

  • جانسون خواستار انگلستان به ‘حرکت’ از Cummings ردیف
  • Cummings: I don’t regret آنچه من

در بیانیه پلیس دورهام گفت: آنها مشاهده Mr کامینگز’ 50 مایل دور سفر به Barnard Castle با همسر و فرزند خود را به عنوان “جزئی” از آنجا که وجود دارد هیچ آشکار نقض اجتماعی فاصله قوانین در طول سفر خود را.

نیروی گفته است: “به هیچ وجه قصد به گذشته نگر در رابطه با Barnard Castle حادثه” از این مقدار خواهد بود به “درمان Mr کامینگز متفاوت از دیگر اعضای عمومی.”

بیانیه ای تایید کرد که به زور گرفته نشده بود و گذشته نگر اقدام علیه هر شخص دیگر.

در مورد این مسئله که آیا آن را یک جرم برای آقای کامینگز به رانندگی خود و خانواده اش از لندن به دورهام برای منزوی کردن در خانواده های دورهام پلیس گفت: “در نظر نمی جرمی مرتکب شد”.

گزارش می دهد که آقای کامینگز دیده می شد در دورهام در 19 آوریل نشان می دهد یک سفر دوم از لندن نمی تواند پشتیبانی توسط شواهد پلیس بیانیه اضافه شده است.

آقای کامینگز را رد کرده است او در دورهام در آن تاریخ است.

‘شیب لغزنده’

در واکنش به دستور پلیس کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: برخورد با آقای کامینگز “در یک راه قوی” بوریس جانسون “خود را نشان داد به ضعیف بود”.

“اما مهم تر از آنچه که من نگران این است که مردم ممکن است فکر می کنم خوب اگر کامینگز نمی کند باید به قوانین پایبند چرا من؟” او گفت:.

“سپس شما را در یک شیب لغزنده. خطر واقعی در اینجا این است که ما از دست دادن کنترل از قوانین است.”

SNP وست رهبر ایان Blackford گفت: آقای جانسون “هیچ چاره ای جز حذف او را از پست”.

“این در حال حاضر یک ماده از نخست وزیر خود صداقت – و خود را فارغ از مسئولیت برای محافظت از بهداشت عمومی و اعتماد به دولت او” آقای Blackford گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de