دومینیک کامینگز coronavirus ردیف: دولت به سعی کنید به حرکت در


دولت این است که سعی کنید به تغییر تمرکز از یک سطر در مورد ارشد یکی از دستیاران سفر در طول coronavirus مستند – و به قصد سهولت بیشتر محدودیت در انگلستان است.

دومینیک کامینگز گفت: او معتقد بودند او عمل “منطقی” و از نظر قانونی زمانی که او سوار 260 مایل از خانه در ماه مارس است.

بیانیه خود در روز دوشنبه تحت الشعاع قرار بوریس جانسون برنامه های جدید برای بازگشایی همه غیر ضروری مغازه ها در انگلستان در ماه ژوئن.

آقای جانسون گفت: مغازه ها قادر خواهد بود برای باز کردن اگر آنها در دیدار با دستورالعمل های ایمنی.

مخالفت نمایندگان مجلس دیدار خواهد کرد بعد از آن به بحث در مورد چگونه به نگه داشتن هر دو نخست وزیر و آقای کامینگز به حساب.

آقای کامینگز مواجه شده است خواستار به استعفا شد و پس از آن ظهور او رانده بود او فرزند و همسر بیمار از لندن به شهرستان دورهام در طول مستند.

اما در کنفرانس خبری برگزار شد دو و نیم ساعت قبل از رسمی دولت جلسه توجیهی روزانه سابق رای ترک رئیس گفت که او نمی پشیمانی از اقدامات خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در مورد این موضوع که چرا او سپس سوار با خانواده خود به شهر Barnard Castle – 15 روز پس از او نمایش داده می شود علائم – او گفت: او تست بینایی خود را به دیدن اگر او می تواند سفر به لندن. او توضیح داد که او تا به حال تجربه برخی از مشکلات بینایی در طول بیماری خود را.

پس از کنفرانس چندین وزرای دولت بسیج در حمایت از آقای کامینگز با بسیاری از نوشتن در توییتر که آن را “زمان به حرکت می کند”.

دومینیک کامینگز’ باغ گل رز اعترافی بود که یک حرکت جسورانه طراحی شده برای درام از یک بحران است.

اما دادن پاسخ دقیق به همین دلیل او حداقل شکست روح مستند قوانین نمی پاسخ به این سوال اساسی در حال حاضر است خود را از ادامه حضور در خیابان داونینگ بیشتر از یک مانع از کمک به بوریس جانسون?

طبع ممکن است سرد کمی محافظه کار backbenches اما هنوز هم وجود دارد تماس برای او را به رفتن هر دو خصوصی و عمومی است.

و برخی از مقامات ارشد حزب محافظه کار نمایندگان مجلس هنوز مبهوت در چه مقدار سرمایه سیاسی نخست وزیر سوخته است از طریق به حفظ آقای کامینگز در کنار او. رهبران اپوزیسیون هنوز هم قصد فشار برای خروج خود را.

مرد محترم توسط آقای جانسون برای قضاوت عمومی خلق و خوی ساخته شده خود را معروف برای سقوط ناپاک از آن نظر است.

توضیحات خود را ممکن است به سهولت برای برخی از خشم. اما در وستمینستر و فراتر از آن را نمی خواهد یک شبه ناپدید می شوند.

و زمانی که نخست وزیر بازجویی توسط ارشد نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه خود تصمیم گیری بیش از دومینیک کامینگز مطمئنا در لیست.

بیشتر بخوانید از لورا.

کار کرده است انتقاد آقای کامینگز برای عدم عذرخواهی برای اقدامات خود را در حالی که احزاب دیگر همچنان به تماس او را به عهده گرفت.

بوریس جانسون گفت: او با ابراز تاسف از “سردرگمی و خشم” ناشی از ردیف اما همچنان به بازگشت آقای Cummings.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خرده فروشان استقبال نخست وزیر اعلام کرد که تمام مغازه ها می توانید بازگشایی از 15 ژوئن ارائه آنها ملاقات جدید اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی برای محافظت از مشتریان و کارکنان از ویروس.

او گفت: تغییر خواهد بستگی به محل بودن “Covid-امن” و در کشور در حال پیشرفت به سمت ملاقات با پنج تست های تعیین شده توسط دولت به عنوان مهم به لغو مستند محدودیت.

آخرین آمار دولت نشان می دهد تعداد زیادی از مردم به مرگ با کروناویروس در انگلستان افزایش 121 به 36,914 در روز دوشنبه.

در تحولات دیگر:

  • ایرلند افسر ارشد پزشکی می گوید: جمهوری اسلامی “سرکوب Covid-19 به عنوان یک کشور” به عنوان جدید و میر گزارش شده در روز گذشته
  • یک دختر نوجوان به دام افتاده در زیر یک قایق واژگون و یک مرد که کشیده بود از دریای خاموش کرن سواحل درگذشت, پلیس گفت:. این RNLI معلق نجات غریق گشت زنی در سواحل انگلستان در ماه مارس با توجه به همه گیر
  • و یک دکتر از ساری گفت: پاک کردن ماسک صورت “باید عرف هر کس در مراکز بهداشتی” برای بهبود ارتباط مردم با از دست دادن شنوایی.
  • CORONAVIRUS ویژه: نگاهی به پشت صحنه از بیمه خدمات درمانی
  • فرار با افراد عادی: این نشان می دهد هر کس صحبت کردن در مورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de