DOJ indicts انتخابات قاضی بود که رشوه توسط دموکراتیک مشاور مسائل صندوق های رای دهی برای 3 رای گیری چرخه

یک فیلادلفیا انتخابات قاضی متهم شده است پس از اتهام همکاری با یک مشاور سیاسی به “مسائل” صندوق های رای در حمایت از نامزدهای دموکرات در طول سه اولیه مسابقات و گرفتن رشوه به بازیگران آرای تقلبی.

وزارت دادگستری (DOJ) آورده دو فقره در برابر قاضی سابق انتخابات Domenick Kamil بیان کرد او مورد قبول و پرداخت نقدی از یک مشاور به مسائل برگه های رای به صورت دموکراتیک قضایی نامزدها در طول اولیه مسابقات در سال 2014 2015 و 2016. هر چند Kamil را در دادگاه در حال حاضر در جریان و موم شده و اقدام به DOJ برای اولین بار اعلام کرد که اتهامات در روز پنج شنبه.

“Kamil متقلبانه پر از صندوق های رای به معنای واقعی کلمه در یک غرفه رای گیری و رای گیری و بیش از بیش به همان سرعتی که او می تواند در حالی که او فکر ساحل بود روشن” ما وکیل ویلیام McSwain در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که دفتر خود را “در هر مرحله ممکن است که ما می توانیم برای اطمینان از یکپارچگی” از انتخابات آینده.

همچنین در rt.com تهمت و تهدید به قطع میشیگان بودجه دولت پس از تصمیم به ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان

بازجویی قاضی در زمان بین 300 $و $5,000 برای هر انتخابات مطرح شده توسط سیاسی دموکراتیک مشاور – ناشناس سابق منتخب رسمی – که استخدام شد و پرداخت شده توسط داوطلبان خود DOJ گفت. این گروه کاهش یافته است به نام نامزدها کمک کرد در این طرح و نمی گویند که آیا هر گونه آگاهانه صورت گرفت.

“این مشاور سیاسی خواهد درخواست پولی پرداخت از مشتریان خود را در قالب پول نقد یا چک به عنوان” هزینه های مشاوره و سپس با استفاده از بخش هایی از این بودجه به پرداخت انتخابات هیئت مدیره مقامات از جمله Kamil, بازگشت, برای دستکاری در نتایج انتخابات” وزارت دادگستری در بیانیه ای رفت.

Kamil در حال حاضر چهره یک تعداد از “توطئه محروم فیلادلفیا رای دهندگان از حق مدنی خود” و دیگری برای نقض سفر عمل می کنند که DOJ می گوید: “منع استفاده از هر گونه تسهیلات در تجارت بین ایالتی (در اینجا یک تلفن همراه) با هدف به ترویج برخی از فعالیت های غیر قانونی (در اینجا رشوه).” رو تا 15 سال در زندان Kamil است اعتراف به مصرف پرداخت و از مشاور و ثبت یک گناه. او محکوم خواهد شد در اواخر ماه ژوئن.

همچنین در rt.com 100s از مرده رای دهندگان هنوز ثبت نام برای سال 2020 انتخابات در پنسیلوانیا – طرح دعوی در دادگاه

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de