DOJ حسابرسی درخواست توسط اف بی آی جاسوسی آمریکایی می یابد خطاها در هر نمونه FISA نرم افزار

بررسی 29 FBI برنامه برای جاسوسی بر ما شهروندان یا ساکنان یافت اشتباهات در هر یک و چهار مورد از اسناد و مدارک مناسب از دست رفته به طور کامل بازرس کل وزارت دادگستری نشان داده است.

از یک مجموعه داده از بیش از 700 برنامه های کاربردی تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) ارسال شده توسط هشت FBI زمینه دفاتر بازرس کل Michael Horowitz و تیم خود را انتخاب نمونه از 29 ساخته شده بین ماه های اکتبر 2014 سپتامبر 2019 مربوط به شهروندان ایالات متحده و یا “کارت سبز” دارندگان.

آنها به طور متوسط 20 خطا در هر یک.

جنگل روش دستور “تدوین اسناد برای هر واقعیت در FISA نرم افزار” هوروویتس نوشت: در یافته های خود را که ساخته شده در روز سه شنبه. در عین حال او حسابرسان در بر داشت حداقل برخی از این اسناد و مدارک موجود غلط یا اطلاعات اشتباه در 25 برنامه های کاربردی – و به طور کامل از دست رفته در چهار موارد دیگر.

“ما نمی تواند بررسی اصلی جنگل فایل ها به صورت 4 از 29 انتخاب FISA برنامه های کاربردی زیرا اف بی آی شده است و قادر به تعیین محل آنها و در 3 مورد از این موارد را نمی دانند در صورتی که تا کنون وجود داشته” هوروویتس نوشت.

حسابرسان “آیا اعتماد به نفس” اف بی آی در واقع به دنبال روش در هر یک از موارد این گزارش به این نتیجه رسیدند.

هوروویتس یافته های موفق به جذب مقدار قابل توجهی از توجه روز سه شنبه حتی به عنوان ما همچنان به مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر. دادستان کل لایحه Barr شد “وحشت زده” در راه FISA فرایند مورد آزار قرار گرفته بود و در نتیجه “در یکی از بزرگترین سیاسی travesties در تاریخ آمریکا” DOJ سخنگوی Kerri Kupec گفت.

Barr با اشاره به FBI شکست به دنبال جنگل روش در چهار FISA حکم استفاده می شود برای جاسوسی بر روی مبارزات انتخاباتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – از طریق مشاور کارتر صفحه – طول و پس از سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری. گسترده تر ممیزی به دنبال هوروویتس یافته است در ماه دسامبر سال گذشته که صفحه حکم موجود حداقل 17 “قابل خطا و یا حذفیات.”

دو نفر از کسانی که حکم شده اند حکومت نادرست به دست آمده پس و DOJ منتقل شده به “قرنطینه” اطلاعات به دست آمده از طریق هر چهار از همه در انتظار تحقیقات.

همچنین در rt.com وزارت دادگستری رئیس هوروویتس انتقاد شدید FBI برای ‘اشتباهات جدی’ در Russiagate تحقیقات

حتی پس از بر و FBI مدیر کریس Wray اصرار داشت که FISA حکم باقی مانده حیاتی و “ضروری” ابزار برای محافظت از ما از امنیت ملی و تهدید و خواست نمایندگان مجلس برای گسترش کسانی که قدرت رفتن به جلو.

دموکرات از سوی دیگر اصرار داشت که واقعی غذای آماده از ممیزی شد که اف بی آی بود و نه بد اما صرفا بی کفایت.

“شواهد بیشتر است که این مشکلات با کارتر صفحه FISA برنامه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن کارتر صفحه و یا سیاسی تعصب” توییتی مایکل برومویچ, DOJ, IG که دولت کلینتون.

برومویچ نیز وکیل برای دکتر کریستین Blasey-فورد در تلاش دموکرات ها برای جلوگیری از نامزدی عدالت برت Kavanaugh به دادگاه عالی ایالات متحده. او اتهام که Kavanaugh sexually assaulted او در دبیرستان می تواند در نهایت نمی تواند به اثبات.

همچنین در rt.com NSA شده است ‘دروغ گفتن به دادگاه در تمام طول’ می گوید: whistleblower به عنوان قضات را ضمانت نظارت thumbs-up

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de