معاون رئیس جمهور روسیه بیاتلون اتحادیه (RBU) سرگئی Chepikov می گوید: دو سال و ممنوعیت های اعمال شده بر روسیه ورزشکاران Evgeny Ustyugov و سوتلانا m. wilson بیش از اتهام دوپینگ تخلفات “خطرناک” و “نادرست است.”

در روز شنبه دو نفر از biathletes Evgeny Ustyugov و سوتلانا m. wilson شد سیلی با دوپینگ ممنوعیت بیش از اتهام دوپینگ نقض شد که بر اساس بازیابی پایگاه داده از مسکو ضد دوپینگ آزمایشگاه.

بیشتر بخوانید: روسیه کمیته المپیک سر استانیسلاو Pozdnyakov: ‘هدف اصلی ما این است که برای محافظت از ورزشکاران’

اتهامات آورده بودند در برابر این جفت ارز در رابطه با نمونه های جمع آوری شده از آنها در سال 2013 یک سال قبل از بازی های المپیک سوچی که در آن Ustyugov برنده طلا در بخش مردان تیم مسابقه رله.

این درست نیست به بحث در مورد مثبت تست دوپینگ شش سال پس از رقابت” Chepikov گفت.

شما حتی نمی توانید تصور کنید که یک ضربه بزرگ آن است که به یک ورزشکار. ما نیاز به معرفی یک محدودیت زمانی خاصی برای دوپینگ چک در غیر این صورت نقض می شود و حتی 20 سال پس از رویدادهای ورزشی است.

همچنین در rt.com شات پایین: روسیه مجموعه ای به از دست دادن نقطه بالا در بازی های المپیک سوچی, مدال, جدول دوباره پس از قهرمان رشته دوگانه Ustyugov متهم به دوپینگ

این روشن نیست که نگهداری این نمونه ها و جایی که آنها ذخیره می شود. کسی که تا به حال دسترسی به آزمایشگاه می تواند دستکاری نمونه.

همه این اقدامات با توجه به ممنوعیت فراتر از درک. ما نیاز به تغییر قوانین به اجتناب از موقعیت های مشابه در آینده. ما باید تلاش در استخدام وکلای حرفه ای برای سرنگونی حکم,” او اضافه شده است.

در آغاز ماه دسامبر سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ را (WADA) کمیته اجرایی رای به دست چهار سال ممنوعیت به روسیه منع این کشور از در نظر گرفتن بخشی در و میزبانی رویدادهای ورزشی بین المللی بیش از اتهام دستکاری مسکو داده های آزمایشگاهی.

مقامات روسیه گفت که داده ها قابل دسترسی از خارج از کشور توسط سابق رئیس آزمایشگاه گریگوری Rodchenkov که اتهامات مشتعل بزرگ دوپینگ ردیف بیش از روسیه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im