پزشکان گروگان گرفته شده در کشمیر پس از تلاش برای صفحه نمایش مردی برای Covid-19 چپ چپ می رود

, هندی, پلیس مجروح شده اند پس از آنها فرستاده شده به نجات یک گروه از پزشکان در کشمیر بودند که به گروگان گرفته شده توسط روستائيان خانواده اعتراض او در حال آزمایش برای کوروناویروس.

به جای صرفه جویی در بیماران پزشکان در Budgam منطقه در هند-اداره بخشی از مناقشه کشمیر تا به حال به ترس برای زندگی خود را پس از آنها در مواجه با مقاومت غیر منتظره از خانواده یک روستایی به آزمایش می شود برای کوروناویروس.

این حادثه شروع به باز کردن به عنوان پزشکان که وارد Sheikhpora ایجاد در شنبه نزدیک خانه که در آن coronavirus گمان می کردند به هرگونه پرسش.

اما آنها را به کمتر از یک استقبال گرم به عنوان مرد خانواده ظاهرا دیدم قرمز خود قصد خود را نسبت به بیمارستان برای غربالگری و قفل شده است تا پزشکان در خانه خود را به جای.

همچنین در rt.com پلیس هند, انتشار فیلم از هواپیماهای بدون سرنشین شکار مستند متخلفان کامل با تفسیر خنده دار

“همانطور که به زودی به اعضای ما خواسته در مورد کسی که تا به حال سفر, تاریخ, اعضای خانواده خود را نگه داشته و ما در کل تیم پزشکی گروگان در خانه” کشمیر اخبار ناظر (KNO) آژانس در گزارش با استناد به مقامات بیمارستان در سدة Chadoora.

با روستاییان امتناع از مجموعه پزشکان, رایگان, آن را به سرعت آمد و به مرحله نهایی مسابقات بین می شود بیمار خانواده و پلیس که به صحنه نامیده می شدند برای نجات این گروه است.

عصبانی روستاییان نمی خواهند به تسلیم بدون مبارزه pelting پلیس با سنگ در یک زمان رو کردن که منجر به سه افسر پلیس مجروح شده.

“یک فرد گرفته شود برای غربالگری اما خانواده اش خودداری&نگه داشته و تیم پزشکی گروگان در داخل خانه خود را. پلیس, پارتی, با عجله به سمت ایجاد کرد تا آنها را نجات دهند اما آنها حمله کردند و با سنگ” پلیس در بیانیه ای گفت: به عنوان گزارش شده توسط ANI.

بن بست بود و در نهایت با حل و فصل پلیس تنظیم اسیران رایگان. بررسی راه اندازی شده است به این حادثه.

همچنین در rt.com چه اتفاقی برای اقتصاد هند اگر coronavirus مستند نیست برداشته تا زمانی که ممکن است?

حداقل 207 نفر کاهش یافته است بیمار مبتلا به کروناویروس در هند-کنترل بخشی از منطقه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گزارش شده است. چهار نفر از کسانی که آلوده درگذشت و شش بهبود یافته اند تا کنون. در سراسر هند و برخی از 8,356 مردم در حال حاضر آزمایش مثبت به عنوان مجموع تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 909 روز یکشنبه. در مجموع 273 بیماران تسلیم به این بیماری از جمله 34 در 24 ساعت گذشته.

گریبانگیر توسط همه گیر است که تا کنون نشان داده شده کمی نشانه ای از فروکش هند شده است زندگی در زیر کامل مستند از مارس 25. در حالی که اندازه گیری شد در ابتدا مجموعه ای به پایان می رسد در روز سه شنبه دهلی وزیر Arvind Kejriwal شنبه نشان داد که ساعت نارندرا تصمیم به گسترش مستند فراتر از آن اصلی و مهلت.

“امروز هند موقعیت بهتر از بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر همه سود خواهد بود از دست رفته” Kejriwal, توییتی, نقطه PM حرکت به عنوان یک “تصمیم گیری درست.”

مودی است که انتظار می رود به طور رسمی اعلام تمدید خواهد شد که بنا بود به مدت دو هفته در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de