‘آیا ماسک می پوشند اما فکر نمی کنم شما امن’: بالا شوروی virologist که کارشناس توضیح می دهد Covid-2019 & debunks اسطوره محبوب

به عنوان coronavirus ترس گرفتن این سیاره یک جهان مشهور virologist توضیح داده شده است زمانی که Covid-2019 دور محو خواهد شد و از همه مهمتر اینکه آیا ماسک های پزشکی هستند از هر گونه استفاده.

از چین و کره جنوبی به ایران, و, ایتالیا, رمان coronavirus همچنان به قرار دادن یک فشار سنگین در تمام شهرها و کشورها. پرواز و وقایع عمومی گرفتن لغو مرزها نگه داشته, بسته, تجارت جهانی در حال کاهش باشد. در جای دیگر در دنیای جهانی شده اضطراب عمومی رشد می کند با مردم گام گذاشتن در وحشت خرید و حتی برای مبارزه با ماسک های پزشکی.

اما برای آغاز حرفه ای Covid-2019 آن را به عنوان به دست می آمد در سطح جهان شناخته شده است تنها یکی از بسیاری از بیماری های همه گیر که می آیند و بدون تحمیل ویرانگر و زیان به نوع بشر است.

همچنین در rt.com تماشا کنید: مبارزه با معافیت از در سوپر مارکت به عنوان coronavirus نگرانی رسیدن به زمین تب

Virologist دیمیتری لووف که ساخته شده نام خود را بر روی تحقیق در مورد خطرناک ترین ویروس ها در اتحاد جماهیر شوروی سابق و فراتر از آن توضیح داد که چرا این مورد است و در طول یک نشست با نگار آنتون Krasovsky برای RTD را ‘اپیدمی’ سری.

است Covid-2019 مرگبارتر از ویروس های دیگر?

رمان ویروس که تا کنون به کشته شدن بیش از 3000 نفر سخت است چرا که آن را به سرعت در حال بازدید سطوح پایین تر از سیستم تنفسی باعث خون و اکسیژن را به شکستن به آلوئول است.

در نتیجه “خون پلاسمای خون و دیگر عناصر خون باعث ادم ریوی به طوری که انسان تنفس می کند و می میرد” لووف گفت. “و آن را بسیار سخت برای رسیدن به آنها.”

در حالی که نزدیک به 90,000 coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان “آنفولانزا آلوده حدود 5 میلیون نفر است.” و با وجود آن کمتر مرگ و میر آنفولانزا را کشته است “خیلی بیشتر از مردم” در همان دوره از زمان است.

‘قرنطینه باعث می شود برخی از احساس اما پوشیدن انبوه ماسک پزشکی نیست’

با هیچ coronavirus واکسن در وجود قرنطینه تبدیل به ابزار عمده شامل گسترش آن. در حالی که چین قرار است در تمام شهرستانها در مستند کشورهای دیگر قرنطینه مسافران که بازگشت و یا تخلیه شدند از ویروس-آمار منطقه است.

“در مورد کوروناویروس آن را می سازد برخی از حس” لووف اظهار داشت: قبل از مصرف در سایر اقدامات حفاظتی یعنی انبوه ماسک های پزشکی.

“این تور ژنده پوش به نام ‘ماسک’ هستند ماسک آنها بی فایده” اعلام کرد. اما انبوه ماسک مجهز به ماسک که دیده می شود در چین و روسیه هستند “یک چیز متفاوت است.” ماسک مانند “محافظت در برابر [ویروس] آنها محافظت دیگران اگر شما بیمار هستید” – اما آنها تقریبا بی فایده در مقابل ورودی را انتخاب کنید.

همچنین در rt.com لوور بسته بیش از coronavirus نگرانی ترک blindsided بازدید کنندگان انجماد خارج

دوباره پرسید اگر ماسک پزشکی در حال کارآمد حفاظتی و اندازه گیری دانشمند تصریح کرد: “معمولا نه. و یا به کمترین حد است.”

این ویروس به راحتی می توانید آن را به بدن انسان از طریق چشم به طوری که از ویژگی های عمده ای از پس ماسک است به اطمینان حاصل شود که “خود را بزرگ قطره [بزاق] و خود را خلم ببخشید من با شما بماند.”

من نمی گویم شما نباید پوشیدن ماسک – شما باید, اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

چه چیزی در فروشگاه برای coronavirus شیوع?

آن سخت است برای پیش بینی نتایج این بیماری همه گیر اما “اگر هر کس کار می کرد مانند چینی, آن را به پایان به سرعت” لووف معتقد است. دانشمندان چینی به سرعت قاب ویروس بررسی ساختار ژنتیکی آن و انتشار نتایج.

پکن گرفته است “اقدامات فوق العاده” برای مبارزه با گسترش ویروس بنابراین باید “تبریک خود را از سیستم بهداشت و درمان و دولت در اقدامات گسترده آنها گرفته” روسیه virologist اعلام و اضافه میکند: “آنها خوب است.”

همچنین در rt.com چین بسته 1 ‘pop-up’ coronavirus بیمارستان ساخته شده در 10 روز پس از آخرین گروه از بهبود بيماران ترخيص شده

در این مرحله او گفت Covid-2019 پراکنده کندتر از آن بود و آن شیوع است به احتمال زیاد در پایان سال با توجه به لووف. این ویروس نیست و در عین حال متناسب با جمعیت انسانی است که به نام “جلسه غریبه” و شانس خود را از تبدیل شدن به یک انسان, بیماری های منتقله هستند “باریک.”

در هر “آن را بازگشت به خفاش ها و پاپ خواهد شد تا دوباره در ده یا بیست سال شاید در چین شاید در روسیه” او پیش بینی کرد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im