انجام هیچ چیز میچ? McConnel طول می کشد توپخانه ضد هوایی برای حفظ سنا در زنگ تفریح بعد از خانه می گذرد coronavirus کمک بیل

رهبر اکثریت سنا میچ McConnel گرفتن آتش سنگین برای نگه داشتن اتاق در زنگ تفریح و حتی پس از خانه تصویب یک لایحه دو حزبی در اورژانس امداد به شیوع کروناویروس.

McConnel در زمان دست در رویکرد به این هفته فدرال در پاسخ به این بیماری اجازه می دهد وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به مذاکره چه مرکب رویکرد به اورژانس می خواهم نگاه. او موافقت کرد به انصراف از سنا تعطیلی هفته آینده, اما به سناتورها یک آخر هفته طولانی.

Coronavirus امداد لایحه را تصویب کرده است عصر روز جمعه در یک 363-40-1 رای (مستقل Rep. جاستین Jalbi میشیگان رای “در حال حاضر”) و دریافت مهر تایید بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر. و برخی از مردم می گویند McConnel امتناع به حداقل reconvene سنا زود است که چیزی کمتر از خیانت و قتل توسط بی. “آنچه در مسکو میچ در حال انجام است و جنایی و آشفته. او یک ملی رسوایی” یک دیدگاه گفت.

کمتر بیش از حد بالا آمد انتقاد از مقامات دموکرات. خانه رهبر اقلیت مارک McConnel نگرش “قابل ملاحظه ای غیر مسئولانه و خارج از لمس.” سناتور کامالا هریس گفت: او باید لغو تعطیلات آخر هفته و بلافاصله رای گیری در مورد این لایحه است.

در حالی که این بسیار جای تردید است که McConnel تصمیم گیری ساخته شده بود در یک سفارش از کرملین خشم حتی اگر به شدت حزبی در طبیعت است که آسان به درک. واشنگتن عنوان مثال در برخورد با کروناویروس شده است ستارگان به حداقل می گویند. زمانی که مردم فقیر نمی توانیم حتی گرفتن تست شده برای این بیماری کمتر ماندن خود-جدا شده در صفحه اصلی تاخیر حتی یک روز ممکن است تاثیر عمیقی بر تعداد افراد مبتلا به ویروس است.

همچنین در rt.com دموکرات ها در حال weaponizing Covid-19 برابر تهمت به انجام آنچه Russiagate & استیضاح نمی تواند

خشم کارگردانی در McConnel بیشتر سوخت چگونه او خود را صرف رایگان جمعه. او با حضور در یک رویداد در لوییویل با دیوان عدالت برت M. Kavanaugh یکی از قضایی و انتصاب رئیس جمهور تهمت که McConnel کمک فشار از طریق نامزدی جلسات. او با استفاده از این مناسبت به چند عکس در شومر و دموکرات ها به طور کلی در معرض “شجاع بندگان” به “رسانه ها در محل و در معرض حملات پارتیزانی.”

سنا رهبر به نظر می رسد غیر قابل نفوذ به انتقادات. در پاسخ به عبور از coronavirus امداد لایحه گفت: سناتور “را باید به دقت بررسی” آن را قبل از برگزاری در هفته آینده که در آن به اعتقاد او آنها را “سرعت عمل به امن برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده و کسب و کارهای کوچک.” McConnel و منتقدان خود را احتمالا تعاریف متفاوتی از تردستی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im