‘نه سیاسی این ویروس مگر اینکه شما می خواهید بیشتر کیسه های بدن,’ چه کسی رئیس در پاسخ به تهمت

که سر Tedros Ghebreyesus در پاسخ به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید پال خواستار قطع بودجه دولت سازمان ملل متحد در سلامت بدن با سخت ملامت. نه با تمرکز بر انتقاد از بدن Covid-19 پاسخ او به جای وعده داده شده بیشتر مرگ و میر.

“تمرکز همه احزاب سیاسی باید برای نجات مردم خود را لطفا انجام نمی سیاسی این ویروس” سازمان بهداشت جهانی است مدیر کل گفت: یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لقب سازمان ملل متحد در سلامت بدن “چین-محور” و مقصر آن را برای بودن بیش از حد آهسته به پاسخ به Covid-19 شیوع در ووهان که در نهایت به رشد همه گیر.

همچنین در rt.com “چه کسی آن را منفجر!’ تهمت متهم بهداشت جهانی ناظر بودن چین-محور با وجود ‘تا حد زیادی به ما بودجه’

Ghebreyesus به نام برای وحدت در سراسر جهان در مبارزه با این بیماری اضافه کرد که هر گونه سیاسی strifes خواهد تنها به نفع ویروس.

اگر شما می خواهید به بهره برداری می شود و اگر شما می خواهید به بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما آن را انجام دهد. اگر شما نمی خواهید بسیاری از کیسه های بدن, سپس شما خودداری از سیاسی کردن آن است.

به نظر آمد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع این سازمان بودجه. این آمریکا است که بزرگترین واحد اهدا کننده کمک در مورد یک پنجم از سازمان بودجه بیش از دو سال گذشته است.

رئیس جمهور کلمات ظاهرا کاهش یافت و در زمین به عنوان سناتور لیندزی گراهام که مسئول تخصیص بودجه سنا کمیته فرعی نظارت بر عملیات خارجی بلافاصله با عجله به اعلام کند که “وجود ندارد و برای رفتن به هر گونه پول برای این که” در آینده تخصیص بودجه لایحه. این سناتور نیز نامیده می شود برای تغییر رهبری در سازمان ملل متحد در بدن به صورت یکی خواهد بود که بیشتر در خط با واشنگتن انتظارات و اضافه کرد که “از آن است که در امریکا بهترین منافع را به خودداری از بودجه” تا آن زمان.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن پاکستان برای قرار دادن ‘بسیار قدرتمند نگه بر ما بودجه را که بیش از پاسخ به Covid-19

برخی از سیاستمداران ایالات متحده شده اند متهم که از عدم حمایت از ممنوعیت سفر و دیگر اقدامات شدید در زمانی که آنها می تواند در جلوگیری از این بیماری از گسترش به کشورهای دیگر از چین که در آن نشات گرفته است.

در طول ماه پس از آن شروع شیوع چین به ظاهر مورد ضرب و شتم این ویروس از طریق هفته طولانی و شدید قرنطینه که قبلا دیدم شهر ووهان با جمعیت 11 میلیون نفر از مردم قرار داده و در مجموع مستند. آمریکا در همین حال ظهور به عنوان جدید کانون این بیماری همه گیر به تعداد موارد تایید شده وجود دارد پیشی گرفته 400,000 در حالی که بیش از 13000 نفر از Covid-19.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im