‘انجام به عنوان آنها می گویند”: مینیاپولیس, پلیس هشدار مردم را به اطاعت از جنایتکاران برای ایمنی خود را به عنوان جرم و جنایت خشونت آمیز در میان موج پل تظاهرات

بحرانزده مینیاپولیس پلیس در حال ارائه مشاوره به شهروندان در مهارت های زنده ماندن در میان موج جرم و جنایت خشونت آمیز ارائه چنین راهنمایی به عنوان “آماده به رها کردن تلفن همراه خود را و کیف پول/کیف پول” به دزدان و “راه رفتن نیست به تنهایی.”

“استدلال می کنند نیست و یا مبارزه با جنایی” پلیس گفت: در جولای 28 نامه به سوم حوزه ساکنان. “انجام آنچه آنها می گویند. ایمنی شما مهم است.”

سومین حوزه جنوب شرقی مرکز شهر یکی از مناطق سخت ترین ضربه تظاهرات-تبدیل-شورش است که شکست پس از مارس 25 کشتن مرد سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. متعاقب آن تظاهرات و شورش در شهرهای مجاور از مینیاپولیس و سنت پل مشخص شده دوم-مخرب ترین حادثه از ناآرامی های مدنی در تاریخ آمریکا. پلیس مجبور به ترک سوم حوزه ستاد برای ایمنی خود را در 28 ماه مه به عنوان تظاهر پایین کشیده حصار و مجموعه ساختمان در آتش است.

Carjackings و سایر سرقت ها سر به فلک کشید در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. پلیس گفت: وجود 20 carjackings و 100 نفر دیگر سرقت گزارش شده در ماه جولای در سوم حوزه به تنهایی. “برخی از قربانیان شده اند maced کشیده حمله و برخی از تهدید با اسلحه” به پلیس گفت: در هشدار به مردم محلی است.

در دوره ای از افزایش جرم و جنایت و فشار بسیاری بر روی دکمه سمت چپ پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس “reimagine” اجرای قانون در حزب دموکرات کنترل شهرهای خود به کمک راهنمایی در مینیاپولیس ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

همچنین در rt.com جمعیت محاصره مینیاپولیس 5 حوزه به عنوان پلیس و گارد ملی موفق به اجرای مقررات منع رفت و آمد (ویدئوها)

مینیاپولیس شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا در ماه ژوئن به جای پلیس با “وزارت امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت که باید مسئولیت عمومی برای خدمات ایمنی و امنیت اولویت جامع بهداشت عمومی-گرا رویکرد است.”

این طرح نیاز به تصویب از رای دهندگان در ماه نوامبر معنی آن را در درجه اول بر منابع پلیس پس از 2020, اما این شهر در ماه گذشته صورت گرفت 1.1 میلیون دلار از این سال پلیس بودجه به صندوق وزارت بهداشت برنامه که در آن کارکنان در حال ارسال به “واسطه” خشونت در تضاد است. برخی از مینیاپولیس ساکنان در حال حاضر در حال تنظیم به وخامت امنیت عمومی با راه اندازی گشت های مسلح در محله خود.

مینیاپولیس پلیس عامل تحت حکم دادگاه که ممنوعیت چنین تاکتیک های چوک نگه می دارد و مستلزم آن است که هر گونه استفاده از گلوله های لاستیکی و یا دیگر جمعیت-کنترل اقدامات تصویب شود رئیس پلیس. بیش از 150 افسران ظ ادعای ناتوانی برای اختلال استرس پس از ضربه و صدمات دیگر رنج می برد در طول تظاهرات.

همچنین در rt.com سیاتل شورای شهر در حال حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت ‘نژادپرستانه’ اداره پلیس و جایگزین کردن آن با جامعه-رهبری در ” سیستم ایمنی

در سیاتل که در آن افسران ممنوع شد در مجموع با استفاده از سلاح جمعیت کنترل رئیس پلیس کارمن بهترین هشدار داد که صاحبان کسب و کار در ماه گذشته که وزارت او را “هیچ توانایی با خیال راحت به شفاعت به حفظ اموال در میان تعداد زیادی از خشونت جمعیت است.”

سیاتل اعضای شورای شهر معرفی یک قطعنامه جمعه برای ایجاد یک جامعه جدید ایمنی بخش است که جایگزین بسیار از نیروی انتظامی.

پلیس نیز مهار شده است توسط رهبران شهر در پورتلند که تا به حال 15 گزارش قتل در ماه ژوئیه به بالاترین ماهانه در مجموع در بیش از سه دهه است. وجود 63 تیراندازی گزارش شده از طریق اولین 29 روز از ماه جولای پلیس داده ها نشان داد از 28 در جولای 2019.

نیوز مکس نگار جان Cardillo سابق شهر نیویورک پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که مینیاپولیس نامه اساسا می گوید ساکنان به “آماده به سرقت اطاعت از جنایتکاران و دست بیش از اموال خود را. این جایی است که ما در حال حاضر است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی