“آیا به من می گویند نه به عنوان من’? توییتر جا می رود پس از ماسک مدافع Fauci forgoes خود Covid-19 guidances

Anthony Fauci گرفته است زبان-شلاق در رسانه های اجتماعی پس از, عکس از بالا ما دکتر را به او نشان داد نادیده گرفتن دستورالعمل در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک بازیکن کلیدی در هدایت ما پاسخ به Covid-19 لذت می برد یک روز لذت بخش در ورزشگاه در روز پنج شنبه که در آن او انداخت تشریفاتی زمین برای اولین بار از MLB روز افتتاحیه بازی بین نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن. او پرتاب شد شدید خارج از هدف جرقه نزدیک به اتفاق آرا مسخره از مهارت های بیس بال خود را در توییتر. اما او به همان اندازه وحشی, انتقاد خود را coronavirus آداب معاشرت در حالی که تماشای بازی از ورزشگاه خالی سفید (طرفداران منع شده اند از حضور در بازی سیاست که Fauci به شدت حمایت برای).

عکس های گرفتار Fauci نشستن بین دو نفر با ماسک خود را در چانه اش. این پوزخند دکتر به نظر می رسد داشتن یک زمان بزرگ حتی اگر عکاسی شواهد نشان می دهد که او نقض خود را اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن دستورالعمل.

رسانه های اجتماعی واکنش سریع بود و بی رحم است.

“همه او می داند که دقیقا چگونه به خوبی ماسک کار! با تشکر برای درس doc” پکتیا میباشد و نویسنده سابق نیویورک تایمز خبرنگار الکس Berenson که بارها و بارها با اشاره به مطالعات انجام شده و داده ها که شک و تردید در اثربخشی گسترده عمومی از ماسک استفاده کنید.

دیگران استدلال می کنند که Fauci بود “ساخته شده مسخره” خود را توصیه.

عکس ها حتی باعث یک هشتگ #FauciTheFraud که همراه با پست های بی شماری را متهم به دکتر ریختن ماسک خود را هنگامی که دوربین خاموش هستند.

اما برخی استدلال می کنند که هیچ چیز نامطلوب رخ داده بود به عنوان Fauci نشسته بود کنار همسر و یکی از دوستان خود و شناخته شده اند که اگر آنها در معرض خطر است.

اما این توضیح در تضاد Fauci خود خود استادانی ماسک-پوشیدن عادات. در مصاحبه اخیر خود با واشنگتن پست, پزشک ادعا کرد که تنها در زمان او نمی پوشیدن یک ماسک است زمانی که او در خانه و یا با همسر خود و یا صحبت کردن در مکان های عمومی “ارائه شده است شش پا در میان من و مردم به چه کسی صحبت ميكنم.” در واقع او به طور منظم chides آمریکایی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک یا آنها را می پوشند اشتباه است.

بسیاری از ایالات آمریکا و همچنین کشورهای جهان تحمیل کرده اند ماسک حکم اما Fauci خودش نیست همیشه مدافع این سیاست. در ماه مارس او اصرار داشت که هیچ دلیلی برای وجود دارد به ظاهر سالم مردم را به “راه رفتن در اطراف در یک ماسک.” در آن زمان نظرات خود را منعکس شده یک اجماع گسترده در میان متخصصان پزشکی و نهادها از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO) مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و ما جراح عمومی. آن است که در حال حاضر توصیه می شود که از ماسک استفاده می شود زمانی که آن را ممکن است برای نگه داشتن فاصله خود را از سایر افراد است. دلیل ناگهانی برگشت در هدایت شده است به شدت مورد بحث است. اگر چه مطالعات جدید پدید آمده اند این ادعا را نشان می دهد گسترده استفاده از ماسک می تواند مفید باشد وجود دارد ممکن است کمتر علمی انگیزه. دبورا کوهن پزشکی خبرنگار BBC2 را Newsnight گزارش داد اوایل این ماه که که کمیته بررسی سازمان ماسک توصیه شد با انگیزه های سیاسی لابی نه شواهد جدید.

همچنین در rt.com نیویورک را کومو خواستار ملی ماسک دستور & مواجه است با عکس های خود را با پوشیدن یک ماسک روز قبل

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی