جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

DNI سر می گوید: “غیر مجاز آشکار’ در افغانستان فضل داستان ‘جرم’, محل, نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ‘در معرض خطر’

آمریکا مدیر اطلاعات ملی گفت که اخیر نشت در رسانه ها ممکن است قرار دادن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در معرض خطر و منحرف کردن تحقیقات مربوط به منبع بر اساس گزارش ها از مسکو به اتهام پرداخت طالبان نعمت برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

همچنین در rt.com ‘خون در دست خود’: کنگره انتقاد نیویورک تایمز برای باد کردن مداوم کاوشگر در افغانستان با ساختگی “روسیه فضل’ داستان

“انتخابی نشت هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده را مختل حیاتی رزمی کار به جمع آوری ارزیابی و کاهش تهدیدات و اماکن نیروهای ما در خطر است. آن را نیز به سادگی با قرار دادن یک جرم” مدیر اطلاعات ملی (DNI) جان Ratcliffe گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

در حالی که Ratcliffe نیست به طور مستقیم با مراجعه به این داستان در اصل اجرا شده توسط نیویورک تایمز که روز جمعه ادعا کرد که سازمانهای اطلاعاتی آمریکا تا به حال در جریان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گزارش که در مسکو ارائه شده اسلامگرای شورشی در افغانستان, پول در ازای کشتن ما سربازان او اظهار داشت که این اداره است که “هنوز در حال بررسی اتهام های اطلاعاتی اشاره شده در رسانه های اخیر گزارش.”

Ratcliffe در ادامه به توجه داشته باشید که پس از بررسی کامل آژانس خواهد بود “مختصر رئيس جمهور و رهبران کنگره در زمان مناسب است.”

وجود دارد هیچ چیز عادی در نحوه بررسی اقدام کرده بود تا زمانی که رسانه ها شروع به پریدن تفنگ با آن گزارش به طور بالقوه کاهش تمام تلاش خود را برای کشف حقیقت به صفر است.

متاسفانه غیر مجاز آشکار در حال حاضر خطر اندازد توانایی ما برای همیشه پیدا کردن داستان کامل با توجه به این اتهامات

این ODNI ارشد بیانیه می آید در مدت کوتاهی پس از, کاخ سفید, سخنگوی Kayleigh McEnany گفت که تهمت هرگز دریافت یک جلسه در مورد این مسئله پس هرگز وجود اجماع در میان ما مقامات اطلاعاتی در مورد اینکه آیا گزارش های معتبر هستند.

همچنین در rt.com WH سخنگوی می گوید: “هیچ اطلاعاتی اجماع” در روسیه فضل داستان می گوید NYT & WaPo به ‘بازگشت Pulitzers’ برای گزارشدهی نادرست

مغلوب ساختن پیشی جستن خود تردید در مشروعیت اتهامات و اشاره کرد که او را در حال حاضر شده است به اطلاع اگر جامعه اطلاعاتی ایالات متحده بر این باور بودند نه ساختگی. او همچنین پیشنهاد کرد که ادعا می کند که او تصمیم گرفت برای مقابله با مسکو پس از دیدن هوش صرفا تلاش مخالفان او در رسانه ها به التماس کردن به یک Russiagate اسپین آف.

مسکو مستقیما رد این اتهامات نشان می دهد این گزارش را در مفید آمده است برای آن دسته از نیروهایی که در مخالفت با خروج آمریکا از افغانستان یک حرکت طولانی و پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

 مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول