DNC صندلی نام جان پودستا و سایر کلینتون وفاداران به کنوانسیون کمیته, تحریک شورش از رای دهندگان ترس 2016 2.0

دموکرات ها امیدوارند حزب خود آموخته از آن 2016 شکست شده اند وحشت زده به کشف بسیاری از کسانی که پشت سر هیلاری کلینتون انتخاباتی از دست دادن – از جمله جان پودستا از هک ایمیل شهرت عمده کنوانسیون پست.

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز به پرده برداری از یک سال 2020 دموکراتیک کنوانسیون شپشو با کلینتون وفاداران – پودستا صرفا بدنام ترین در میان آنها – در کنار سابق دولت اوباما مقامات و شرکت های بزرگ لابی. دموکرات ها امیدوارند از میانه گارد واگذار کرده بود آن مرگ گرفتن در حزب کبود و حداقل یک کمپین هل دادن به عقب.

اگر DNC معتقد است که آن را برای رفتن به دور در سال 2020 با آنچه در آن بود در سال 2016 آن را به چیز دیگری آینده,” برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, نینا ترنر گفت مترقی کانال یوتیوب وضعیت کودتا در روز دوشنبه. در این ملاقات که “سیلی.

DNC باید شرمنده از خود است.

درخواست راه اندازی شده توسط ساندرز حامیان به پودستا های 2016 کلینتون مدیر مبارزات انتخاباتی که infamously گفت: در یک ایمیل به بیرون درز است که او موافقت کرد ساندرز باید “زمین به پالپ,” حذف شده از تمام کنوانسیون کمیته جمع شده بودند 1,400 امضا توسط صبح روز سه شنبه. پودستا به عنوان یک میله رعد و برق به صورت تدریجی خشم با تشکر از مشخصات بالا به عنوان ground zero برای ویکی لیکس’ آشکار از DNC فساد. اما او به دور از تنها یک تهدید به نوبه خود سال 2020 کنوانسیون به تکرار 2016. DNC قرار ملاقات شامل یک تخته سنگ از چهره های cartoonishly خصمانه به حزب مترقی شاخه از صنعت بیمه لابی برای یک سفیر سابق در اسرائیل است.

پلت فرم کمیته که همانطور که از نام آن پیداست مجموعه پلت فرم نهایی دموکرات نامزد خواهد مبارزات انتخاباتی در, همکاری-ریاست جیک سالیوان ارشد سابق مشاور سیاست برای هر دو کلینتون را شکست خورده انتخاباتی که در خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی به استقرار-نامزد مورد علاقه جو بایدن زمانی که دومی اوباما معاون رئیس جمهور. همچنین در این کمیته Bakari فروشندگان 2016 کلینتون در مبارزات انتخاباتی قائم مقام کسانی که خدمت در همان نقش را برای کالیفرنیا سناتور کامالا هریس در او شکست خورده ریاست جمهوری سال 2020 اجرا شود. فروشندگان عضو افتخار اسرائیل و لابی کرگدن AIPAC یک بار snarked از ساندرز “من مشکلی ندارم با برنی گرفتن در مسابقه – هنگامی که او بیرون احتمالا یک سوال بهتر.” دن شاپیرو سفیر سابق آمریکا در اسرائیل نیز در این کمیته همراه با یک میزبان از دیگر لابی و کلینتون وابسته است.

همچنین در rt.com پودستا 36: ویکی لیکس منتشر شده 300 ایمیل های بیشتر از کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس

کمیته قوانین آن می بالد به خود جنایتکاران و مجرمین’ گالری میانه رو اصلاح طلب از جمله, اما نه محدود به پودستا. بارنی فرانک سابق ماساچوست کنگره که ساندرز ناودان به عنوان یک “حمله تهاجمی جانشین” برای کلینتون زمانی که او در راس کمیته قوانین در سال 2016 است که به عنوان روسای کمیته برای سال 2020 است. Co-ریاست ماریا است کردنا یک صنعت بهداشت و درمان لابی که به قلم ضد ساندرز سرمقاله برای Univision در سال 2016 و بارها تشبیه مترقی اصلاحات به “عطف ما به ونزوئلا.” معاون صندلی الکساندرا گالاردو-Rooker تایید کلینتون در سال 2016 و به عنوان یک مشاور سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ است سال 2020 مبارزات انتخاباتی. سابق داکوتای شمالی سناتور هایدی Heitkamp که به نوشته سرمقاله مخالف مدیکر برای همه, سبز معامله جدید و ایده مالیات غنی نیز در این کمیته ، سابق کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس اداری افسر یک بانک جهانی اجرایی و آبپاش سابق 2016 superdelegates اوباما مقامات و لابی virulently مخالف سیاست های مورد علاقه حزب مترقی بال دور از قوانین این کمیته است.

دموکرات ها بودند بهت زده تن-ناشنوایی از پرز میدارد.

حتی جیل استین حزب سبز کاندید که با آن مواجه خاموش در برابر کلینتون و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به نام حزب برای “انباشته DNC کمیته با برنی شرکت Dem نخبگان.”

Superdelegates” چه کسی می تواند تعهد به کدام نامزد آنها لطفا صرف نظر از رای دهندگان میدارد محروم شدند از دور اول کنوانسیون رای گیری پس از سال 2016 اولیه افتضاح. اما با دموکراتیک زمینه هنوز شلوغ رای گیری است به احتمال زیاد به دور دوم که در آن نقطه superdelegates مجددا تصویر – و مترقی دموکرات ترس 2020 می شود تکرار 2016.

همچنین در rt.com DNC استدلال می کند این حق را داشت که دکل 2016 دموکراتیک اولیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im