عنوان شده است که اغلب مورد بوده است در نواک جوکوویچ حرفه ای او در بر داشت خود را مبارزه با نه تنها حریف خود را در طرف دیگر از این شبکه در روز یکشنبه استرالیا به فینال بلکه bellicose بخش از جمعیت است.

جوکوویچ غلبه روحیه Dominic Thiem در پنج مجموعه حماسه در ملبورن به عنوان 32 ساله صرب برنده یک رکورد گسترش هشتم Australian Open عنوان و 17 گرند اسلم به طور کلی.

جادوگر شهر از: جوکوویچ مراحل fightback به ضرب و شتم Thiem و رکورد پیروزی-گسترش هشتم استرالیا باز

آن تب و اتشی بازی که در آن جوکوویچ مجبور شد به جنگ از دو مجموعه به یکی پایین در حالی که غلبه بر مسائل مربوط به سلامت در نیمه راه است که از طریق آن او بعدها توضیح داده شده بود و سرگیجه ناشی از کم آبی است.

فراتر از آن وجود دارد زشت اجرا فهم با جمعیت که در یک نقطه دیدم Djokovich بگویید حامیان به “shut the f*ck up” برای ایجاد سر و صدا در یک نقطه در این مجموعه برای اولین بار.

همچنین در rt.com ‘Shut the f*ck up!’ جوکوویچ دود در استرالیا جمعیت در طول زمان برخورد با Thiem (تصویری)

صرب نیز تا به حال یک ناگوار ارز با داوری دامین Dumusois در مجموعه دوم پس از دست به نقض برای مصرف بیش از حد طولانی طول خدمت بهره برداری رسمی پا در راه بازگشت به صندلی خود را و sarcastically تلاشهايى: “کار بزرگ ، شما خودتان ساخته شده معروف به خوبی انجام می شود.”

آن را کج خلق و آن را نمونه ای از جنگ طلبی است که جوکوویچ گاهی اوقات اجازه می دهد تا به جوش در طول مسابقات.

همچنین سوخت مناسب برای ضد جوکوویچ احساسات در جمعیت دست ناظران به عنوان عمل باز شدن در ملبورن.

در واقع کسانی که حوادث در سراسر چهار ساعت در ملبورن در روز یکشنبه شب – fightback, جمعیت, جنگ, داوری تف – در بسیاری از جهات نشان داد که چرا با وجود اینکه ورزش خود بزرگترین جنگجو جوکوویچ بعید است که تا کنون برای دریافت اعتبار کامل برای دستاوردهای خود را.

پس از حرکت بر روی 17 انتقاد شدید از صرب است که در حال حاضر حتی نزدیک قابل توجه طیف وسیعی از برگه های خود را ‘سه’ رقبا رافائل نادال و راجر فدرر که 19 و 20 عنوان عمده بود.

جوکوویچ را علاقه داشتن به شانس خود را از بازنشستگی با مسافت بیشتری نسبت به هر دو اگر چه حتی که نمی خواهد او را ببیند سیمان بز وضعیت در اکثر طرفداران چشم.

فدرر 38 همیشه تنیس را پسر طلایی برای ظاهر گردیده فضل است که با او بیداد می کرد تا رکورد گرند اسلم مسافت.

نادال, 33, کمتر محبوب است با cruder قدرت مبتنی بر رویکرد و گرند اسلم مجموع تا حدودی کج با توجه به رکورد شگفت انگیز از 12 باز فرانسوی عناوین – اما هنوز هم بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک برش بالاتر جوکوویچ.

جوکوویچ رنج می برد تا حدودی از این واقعیت است که او دیر شروع به استفاده از این فدرر-نادال در رقابت برنده اولین گرند اسلم در استرالیا در سال 2008 باز – که نقطه فدرر تا به حال 12 انتقاد شدید زیر کمربند خود را و نادال ،

بسیاری از طرفداران در حال تاسیس است که duopoly به عنوان محبوب نبرد در بالای تنیس حتی به عنوان جوکوویچ به طور پیوسته متصلب خود را لیست تمجید.

این درست است که جوکوویچ در مقایسه طلبی – دوباره در برابر Thiem – انجام داده است و نه او هر نعمت در حالی که سبک خود را از بازی شده است demeaned هستند که کمتر آسان بر روی چشم تر از فدرر و نادال.

در ابتدا تعداد جوکوویچ متهم توسط برخی از قرار دادن در یک نما به عنوان او باب روز پایین پرخاشگری و فن-طعمه.

اما آن سخت است با توجه به او نشان داد و دوباره در سخنرانی خود در روز یکشنبه در ملبورن – که در آن او ستایش Thiem و صحبت در استرالیا bushfires و همچنین مرگ غم انگیز دوست خود بازیکن بسکتبال کوبه برایانت – که او می تواند فروتن و مهربان رقیب.

شمارش دوم یعنی که جوکوویچ تر به نظر می رسد دستگاه از مرد در دادگاه اساسا backhanded عهد به این واقعیت است که او می تواند ضایعات شبیه هیچ دیگر به پیروزی در مسابقات.

در 2-1 تا روز یکشنبه و با جوکوویچ مبارزه Thiem باید فکر او به خوبی تنظیم به ادعای یک گرند اسلم عنوان در سوم تلاش برای اتریش.

هیچ گونه شانس و اقبال به عنوان جوکوویچ roared با غیر قانونی است که مشخصه.

منطق حکم می کند البته که بهتر است برای قرار دادن تا پیروزی در گرند اسلم نهایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما از پنج عمده finals Djokovic است رقابت که رفته اند, کامل, پنج, مجموعه او موفق به کسب چهار از دست داده و فقط یکی (2012 US Open در برابر اندی موری).

مقایسه نادال برنده نسبت در پنج مجموعه گرند اسلم نهایی است 50-50 با سه برد و سه شکست برای فدرر این پنج شکست و چهار پیروزی در پنج مجموعه نهایی بزرگ او بحث و مجادله.

که ممکن است یک مسلما خام اندازه گیری doggedness اما آن را نشان می دهد که اگر آن را برای رفتن فاصله جوکوویچ را به مراتب بیشتر از اغلب نمی تواند برنده.

که ثابت می شود مورد دوباره در برابر Thiem. در حالی که جوکوویچ بود در بهترین حالت خود, به خصوص در طول اواسط مسابقه رکود او به نمایش جرات و غیر قانونی او است که اغلب به نام بر سوق دادن او به گرند اسلم عناوین.

بنابراین در حالی که او می ایستد شانس کمی از بازنشستگی به عنوان یک فن مورد علاقه در همان لیگ به عنوان کسانی که دو ورزشی پرستاران فدرر و نادال اجازه دهید حداقل قرار دادن برخی از احترام در جوکوویچ نام برای تنیس نهایی جنگجو.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی