یک دادگاه که شنیده چگونه دو طرفداران رنج می برد “روحی” که کریستیانو رونالدو موفق به بازی در یک بازی پیش فصل دوستانه بارسا در کره جنوبی در سال گذشته به پایان رسید و در هر دو حامیان اهدا جبران خسارت مالی.

دو طرفداران که باقی مانده بودند با “روحی” که کریستیانو رونالدو نشسته یک پیش فصل دوستانه در ورزشگاه جام جهانی سئول در سال گذشته جبران شده است در یک دادگاه منطقه ای در مورد کره جنوبی.

برگزارکنندگان رویداد به Fasta پیشنهاد کرده بود رونالدو بود که قرارداد بازی در حداقل 45 دقیقه در زرق و برق بازی در برابر K لیگ تمام ستاره های ترک فروش از جمعیت 65,000 که بسیاری از آنها تا به حال پرداخت شده در اطراف 71,000 برنده (59 دلار) برای یک مسابقه بلیط نا امید کرد.

رونالدو در زمان به روی نیمکت در کنار هم تیمی های خود به یوونتوس بهبود از 3-1 به رسم 3-3 با میزبان خود را, اما این مهاجم توانمند ساخته شده خود را تنها غیر ظاهر باشگاه های آسیا تور با یک عضله مشکل است.

پرتغالی نیز از دست رفته امضای جلسه که در آن هزاران نفر از طرفداران پوشیدن رونالدو پیراهن تا به حال مشتاقانه جمع شده بودند در حالی که یوونتوس تنگ تبلیغاتی برنامه به معنای مطابقت داشته باشد به تعویق افتاد 50 دقیقه در شرایط 90 درصد رطوبت.

در ماه اوت پلیس کره جنوبی حمله به دفتر این Fasta به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به این رویداد با آژانس بازاریابی موافقت خود را “به طور کامل همکاری” به منظور “پاک کردن هر گونه نگرانی و سوء ظن”و همچنین به عنوان محل سکونت شکایت با Juve بیش “خود را نقض قرارداد.”

مدیر اجرایی رابین Jang شد بنا به گزارش های صادر شده با ممنوعیت سفر و Kang Joon-وو سئول-بر اساس قانونی شرکت Oh Kims ورزشی, به نقل مستقل عنوان کرد و گفت: “میزبان امن بلیط درآمد حتی اگر بازی اجرا نمی شد به عنوان آگهی.

“این سازمان گسل که آن را آماده برای این وضعیت است. آن را ناشی از طرفداران فوتبال را به همه خسارت. این Fasta…باید از نظر قانونی مسئول است.”

همچنین در rt.com رونالدو می رسد و در عین حال یکی دیگر به ثمر رساند به عنوان نقطه عطف او در کیسه های دو مجازات برای یوونتوس در پیروزی فیورنتینا

پس از گزارش بازی توسط Naver ورزشی متهم رونالدو از نمایش “حداقل وجدان” و سوال که چرا مهاجم بود نه عذرخواهی کرد.

طرفداران عصبانی متهم او را فاقد “رفتار و احترام”با یک نوشتن: “حتی نمی نوشتن رونالدو نام کنار مسی.”

درام ختم نشد برای رونالدو. یک ماه بعد در یک تظاهرات از تاثیر در یوونتوس شهرت در کره جنوبی, فن Kwak Ji-hyuk به دنبال لیگ قهرمانان بین المللی جام قهرمانان اروپا در سوئد از او بخواهید در مورد او نبود.

در یک ویدئو که به بیش از چهار میلیون بازدید در یوتیوب, رونالدو دیده می شود نشست غرق طرفداران در حالی که Kwak فریاد میزند: “چرا شما در بازی کره جنوبی؟”

همچنین در rt.com ‘به اعتبار رونالدو را برای ایجاد چنین نمونه!’ Juve مربی Sarri موجب اقتدار red-hot جناح مادر

وکیل Kim Min-ki که واصل طرح دعوی در دادگاه و گزارش همچنین به نمایندگی از 87 دیگر شاکیان در بیشتر موارد مربوط به بازی دوستانه برنده بلیط بازپرداخت و 300,000 برنده ($252) برای هر یک از این دو موفق طرفداران در یک دادگاه منطقه ای در اینچئون.

رویترز در ابتدا گزارش داد که طرفداران شده بود به دنبال یک میلیون دلار برنده شد ($842,000). طرفداران درگیر در بیشتر موارد نیز معتقد شده اند به دنبال 950,000 برنده (800 دلار) هر کدام در یک دست کت و شلوار واصل در سئول مرکزی دادگاه منطقه.

صحبت کردن در زمانی که ادعا می کند ساخته شد, کیم به این خبرگزاری گفت: “بسیاری از خریداری بلیط برای دیدن رونالدو.

“این Fasta شایع است که این شرکت تا به حال یک معامله با یوونتوس تصریح شده است که رونالدو را به مدت حداقل 45 دقیقه و رونالدو را نگه دارید fan signing event.”

رونالدو با بازی در مسابقات در برابر تاتنهام و اینتر میلان در طول سفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی