‘نفرت انگیز قطعه sh*t’: UFC کوستا پاکستان به ‘کشتن’ میان قهرمان اسرائیل Adesanya بیش از ‘ضربه گیر مانند برج های دوقلو’ نظر

دشمنی بین UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya و تقسیم رقیب پائولو کاستاریکا در زمان حتی nastier به نوبه خود پس از کاستاریکا مارک نیوزیلند جنگنده “کثیف کیوی” بیش از نظرات او در مورد برج های دوقلو.

میان حاکم Adesanya است که به دلیل دفاع از عنوان خود در برابر کوبا متولد Yoel رومرو در UFC 248 در لاس وگاس در مارس 7 و جلوتر از شده است که در رسانه ها انجام وظایف.

یکی از این ظاهر در نیوزیلند در روز جمعه – پیش از UFC را نشان می دهد در اوکلند روز بعد ناشی از اختلاف زمانی که Adesanya اشاره به برجهای دوقلو در ترسیم آنچه که او انجام می دهد به 42 سال رومرو زمانی که آنها را ملاقات کند.

“او یک پسر هیچ کس می خواهد به مبارزه با. Boogeyman هر کس را نگه می دارد گفت: – حتی دارن تا – ” من مبارزه با هر کسی به جز Yoel,'” گفت: Adesanya.

“چرا ؟ من دیده ام او را لرزاند. من دیده ام او را متوقف کنید. من دیده ام او را خون آلود. من او را دیده ام گریه. من او را به گریه.

“او انسانی مانند هر کس دیگری و هر کس دوست دارد به ایجاد این تصور غلط درباره” من او را جراحی مانند لگد زدن به فولاد و یا شما به او رسید و او نمی افتد.

“من او را لمس به اندازه کافی زمان. من او را لمس به اندازه کافی بار و در نهایت او را مانند فرو ریختن برج های دوقلو.”

شکست برزیل جنگنده کاستاریکا – که 5-0 در UFC – زمان استثنا به کسانی که نظر نوشتن در توییتر: “شما یک منزجر کننده قطعه sh*t.

“: چطور جرات شما را به یک شوخی بی احترامی هزاران نفر که فوت و قهرمانانه آتش نشانان و پلیس. من واقعا شما را بکشند, کثیف, کیوی [sic].”

برخی از طرفداران پشتیبانی کاستاریکا پاسخ تماس Adesanya برای سخنرانی.

دیگران احساس کاستاریکا است overreacted و بود خود را به اتهام اظهارات نژادپرستانه با نام تجاری Adesanya یک “کثیف کیوی.”

28-در سال کاستاریکا – با نام مستعار “Borrachinha’ – شکست جانباز رومرو از طریق تصمیم به اتفاق آرا در ماه اوت است.

شکست Adesanya – که 18-0 کلی و 7-0 در UFC – در ضمن قرار داده خواهد شد بلامنازع خود را میان عنوان روی خط برای اولین بار زمانی که او در دیدار رومرو پس از پیروزی حذفی بیش از رابرت ویتاکر در ماه اکتبر.

فراتر از رومرو لج بازی با کاستاریکا به خوبی می تواند دم.

همچنین در rt.com ‘P*ssy آفریقایی!’ پائولو کاستاریکا مراحل زشت جنگ از کلمات با UFC میان قهرمان Adesanya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im