نانسی پلوسی و اسکندریه Ocasio-کورتز هدفمند Facebook مارک زوکربرگ برای مخالفت با توییتر واقعیت-چک کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیست “داور از حقیقت است.”

مجلس پلوسی ناودان زوکربرگ را مخالفت با توییتر بیش از واقعیت-چک کردن یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور ارتباط پست الکترونیکی-در رای گیری به تقلب به عنوان یک “رسوایی” در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی و متهم Facebook بنیانگذار “پذیرایی” به دولت فعلی از ترس.

“تا آنجا که به سیستم عامل نگران هستند آنها می خواهند دو چیز از دولت فدرال هیچ مقررات و بدون مالیات,” او گفت:. “به طوری که آنها تهیه کردن به تهمت و دولت در همه زمان ها. من فکر می کنم مارک زوکربرگ بیانیه بود و یک رسوایی است.”

نیویورک کنگره Alexandria-Ocasio کورتز جای تعجب نیست که در زمان همه چیز یک گام بیشتر ادعا Facebook متکی بر “سفید supremacists و دروغ دستفروشان” به “موفق است.”

“[زوکربرگ] نگران است که Facebook روابط عمومی عملیات در حال سقوط است از هم جدا به عنوان آن را در معرض است که پلت فرم خود را متکی سفید supremacists & دروغ دستفروشان به موفقیت” او هنوز توییتی.

در روز شنبه مصاحبه زوکربرگ سعی فاصله خود را از شرکت توییتر در مورد صدای جیر جیر با رییس جمهور بودن “واقعیت-بررسی می شود.”

“ما یک سیاست متفاوت از توییتر در این. من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین,” او گفت:. “من فکر می کنم به طور کلی شرکت های خصوصی احتمالا نباید — به خصوص این پلت فرم شرکت — نباید در موقعیت انجام آن است.”

همچنین در rt.com ‘روند انتخابات تبدیل خواهد شد به شدت آلوده & مایه خنده’: مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره را در پست الکترونیکی-در رای گیری در گرم tweet

با وجود دیدن نیست Facebook به عنوان یک “داور از حقیقت” این شرکت آمده است در زیر آتش چندین بار برای ممنوع کردن کاربران در طول سخنرانی خود را. نظریه پردازان توطئه مانند الکس جونز و دیوید Icke شده اند لگد کردن پلت فرم در حالی که دیگر محافظه کاران همواره شکایت از تعصب.

این شرکت نقش پلیس در گفتار بود که قبلا به سوال نامیده می شود در کاپیتول هیل جلسات که در آن زوکربرگ به نظر نمی رسد چنین دقیق نمایش در تنظیم سخنرانی که در آن شرکت می کند به این روز است. زوکربرگ وعده داده شده در آن زمان به انجام بیشتر برای مبارزه با اخبار جعلی و ادعایی دروغ مبارزات از کشورهای خارجی است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است در همین حال گذشت یک دستور اجرایی است که می تواند تغییر قانونی پیش بینی بزرگ با تکنولوژی شرکت با بخش 230 که اجازه می دهد تا آنها را مصونیت قانونی از دادخواهی ناشی از مسئولیت برای آنچه نوشته شده است به سایت خود را.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های رسانه های اجتماعی اجرایی به منظور به چالش کشیدن سیستم عامل’ مسئولیت حمایت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de