انحلال پلیس ؟ مینیاپولیس شورای شهر در واقع با توجه به مشهور مشاوره

مینیاپولیس شورای شهر در حال حاضر با توجه به خلاص شدن از شر آن به اداره پلیس به طور کامل پس از چهار افسران متهم در قتل جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی آنها در تلاش بودند برای دستگیری.

هر چند ماموران درگیر شده بودند اخراج بلافاصله و به اتهام قتل در روز – با دولت دادستان کل ارتقاء اتهامات این هفته – تظاهرات که شکست در مینه سوتا بیش فلوید مرگ آخرین جمعه افزایش یافت به شورش و غارت و سپس در سراسر ایالات متحده و حتی در سراسر جهان است.

در حال حاضر 13 مینیاپولیس نمایندگان – دوازده دموکرات و یکی سبز – شروع به گرم کردن به این طرح تحت فشار قرار دادند توسط فعالان مانند سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اصلاح بلوک و سند چشم انداز جمعی یک روزنامه محلی گزارش کرده است.

عضو شورای استیو فلچر led شارژ در سه شنبه اعلام MPD “irredeemably فراتر از اصلاحات” و ارائه آن باید برچیده شود و با جایگزین “عمومی ایمنی ظرفیت که نه ترس ما ساکنان… نیست که قتل مردان سیاه است.”

“ما کاملا می تواند reimagine چه امنیت عمومی به معنی” فلچر هنوز توییتی. “ما می توانیم سرمایه گذاری در توانمندی های فرهنگی و آموزش های بهداشت روانی د-تنش و تعارض.” سنتی پلیس باید به سمت چپ در گذشته و جایگزین کردن آن با “یک دلسوز غیر خشونت آمیز آینده” او استدلال کرد.

شورای کل است بحث در مورد گزینه انحلال این MPD “به برخی از درجه” فلچر گفت: شهرستان صفحات و اضافه کرد که ایده “آمد از ساکنان رهبری توسط سیاه و قهوه ای مردم – در وهله اول است.”

حداقل دو نفر از همکاران خود را آشکارا تایید این ایده در توییتر. الندرا کانو اعلام کرد MPD “نه reformable” و افزود: “تغییر در راه است.” Phillipe کانینگهام که رئیس جمهور باراک اوباما مجازی تاون هال در مورد پلیس در چهارشنبه بازتوییت فلچر موضوع.

همچنین در rt.com سریع پاسخ بیدار تالارهای تیم ملی می خواهد به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ – آنها خواهد شد به عنوان مصمم اگر شورش رسیدن به درهای خود را?

تقاضا برای لغو و یا “پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس شده است اغلب استناد فعالان معترض در سراسر آمریکا طی هفته گذشته. آن تایید شده توسط رسانه های جریان اصلی روزنامه نگاران و همچنین لیبرال متمایل مشاهیر و حتی سخنگوی سابق هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de