فاجعه در میان همه گیر: کرواسی اعزام ارتش برای تمیز کردن باقی مانده و طرفداران ‘فاصله’ پس از قوی ترین زمین لرزه در 140yrs

کرواسی با ارسال نیروهای نظامی برای پاک کردن قلوه سنگ در زاگرب پس از پایتخت زده بود توسط یک سری از قدرتمند لرزش. مقامات گفت: مردم به رعایت اجتماعی فاصله با توجه به همه گیر در ابتدا پس از تماس با دیگران کمک کند.

پرسنل ارتش شروع به کار برای برداشتن آوار از خیابان های شهر ساعت پس از زاگرب شد لرزاند زلزله صبح یکشنبه. نیروهای نظامی نیز مستقر شده اند برای کمک به بیماران در این شهرستان عمده بیمارستان وزارت دفاع گفت.

بسیاری از ساکنان قبلی خانه های خود فرار کرد بعد از اینکه وحشت زده لرزش و صدای. مقامات اصرار دارند آنها را به خود قرنطینه به منظور کاهش گسترش مرگبار Covid-19 بیماری است. بلافاصله پس از وقوع زلزله زاگرب سر از اورژانس خدمات Pavle Kalnic خواست مردم برای کمک به خود ،

دولت بعد به مقابل آموزش, درخواست از ساکنان برای حفظ فاصله بین یک دیگر. “یک بار دیگر ما استرس اهمیت حفظ فاصله [یکی از] و پیروی از قوانین مقابل Covid-19,” نخست وزیر Andrej Plenkovic به خبرنگاران گفت:.

همچنین در rt.com 1 انتقادی به بزرگی 5.3 زمین لرزه پایتخت کرواسی خسارت ساختمان و یاد کلیسای جامع (ویدئو و عکس)

“وضعیت متناقض است ما دعوت مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش… coronavirus و در حال حاضر ما در حال ارائه مشاوره به آنها را به ترک خانه های خود” Plenkovic اعتراف کرد. از ظ گفت که روز یکشنبه زلزله قوی بود زاگرب را تجربه کرده بودند در 140 سال است.

15 سال گزارش شده بود که در بیمارستان بستری شده است در شرایط بحرانی, در حالی که چندین نفر دیگر مجروح شدند. متعدد سازه های آسیب دیده از جمله ملت ساختمان پارلمان و زاگرب اصلی کلیسای تاریخی.

تعداد تایید Covid-19 موارد در کرواسی به رشد 206 در روز شنبه. تا کنون تنها یک بیمار مرده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im