ناپدید شدن عمل: مشکوک coronavirus بیمار فرار از قرنطینه در سالزبورگ

31-سال-پیر زن بیمار با یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی فرار از انزوا بخش در سالزبورگ بیمارستان دانشگاه یک شبه. یک پلیس در تعقیب جنایتکاران شد و بلافاصله برای پیدا کردن و بازگشت او را به قرنطینه.

یک پرستار زنگ خطر مطرح شده در حدود 3 صبح روز چهارشنبه هنگامی که او کشف کرد بیمار تخت خالی بود. پس از یک بزرگ-فروش و عملیات پلیس در شهر بود در نهایت در بر داشت پشت در آپارتمان او در 10:30صبح به وقت محلی و بازگشت به قرنطینه.

“زن بستری شد به جداسازی بخش از بیمارستان دانشگاه به دلایل امنیتی” یک شهر سالزبورگ, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که مقامات هنوز مطمئن نیستید که آیا بیمار آلوده شده با کوروناویروس.

هنوز هم وجود دارد هیچ پاسخ روشنی به او چگونه موفق به فرار از بیمارستان. مقامات در حال حاضر در مواجهه با unenviable وظیفه تولید یک جنبش و تماس با ارزیابی برای هر کسی با آنها کاری ممکن است به تماس در طول فرار خود را.

همچنین در rt.com 1st ‘فرض مورد’ از coronavirus تایید در اتریش تعداد آلوده در فرانسه افزایش به 3

دفتر نظم عمومی و وزارت بهداشت و درمان ممکن است مجبور به دیگر مردم را به قرنطینه بسته به یافته های خود را گزارش.

31 سال سفر از تایوان به نیوزیلند, در تاریخ 7 ژانویه قبل از گرفتن خانه پرواز در ژانویه 26, که در طی آن او شروع به داشتن مشکلات تنفسی.

به عنوان وضعیت او بدتر شده او به نام اتریش بهداشت و درمان اضطراری hotline برای توصیف علائم خود را که در آن نقطه او گرفته شده بود توسط آمبولانس به سالزبورگ بیمارستان دانشگاه.

پزشکان هنوز به تایید coronavirus عفونت اگر آنها را مدیریت برای رد کردن استاندارد ویروس آنفلوانزا است. یک سواب گلو نمونه ارسال شده به آزمايشگاه در وین فوری برای تست نتایج که انتظار می رود بعد از آن در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

در وین تقریبا 500 تخت تعیین شده برای coronavirus بیماران با بیشتر از 200 اختصاص داده شده در بیمارستان های خصوصی باید به آنها نیاز خواهد بود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی