یک گزارش جدید نام سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, سالمترین شهر در ایالات متحده آمریکا ولی به نظر می رسد تردید با توجه به پوشش بی پایان از این شهر بی خانمان بحران و غیربهداشتی خیابان.

هر چند WalletHub است که به طور معمول استفاده می شود برای بررسی نمرات اعتباری آن را تبدیل توجه خود را به تازگی به درجه بندی شهرستانها در ایالات متحده بر اساس “سالم” هستند. با توجه به کارشناسان و عدد خرد سان فرانسیسکو در بالا آمد.

این به عنوان یک شگفتی برای بسیاری به عنوان هر خروجی از رادیو فردا به نیویورک تایمز به پوشش اختصاص داده شده به شهرستان در حال انفجار جمعیت بی خانمان و مدفوع ،

‘راه رفتن در سان فرانسیسکو خیابان های کثیف,’ تصویری از NBC منتشر شد در ماه ژوئیه گذشته فرستاده روزنامه نگاران در یک ماجراجویی در سراسر خیابان آشغال در استفاده از مواد مخدر سوزن مدفوع و زباله است. در ماه دسامبر این شهر آثار عمومی بخش گزارش شده بیش از 30000 موارد از “انسان یا حیوان زباله” در مکان های عمومی, و این است که یک افزایش بیش از سال 2018 است.

فاکس نیوز انجام یک گزارش تحقیقی در تابستان گذشته در سرریز از شهروندان بی خانمان در این شهر است.

این جمعیت بی خانمان در سان فرانسیسکو بود که بیش از 8000 سال گذشته با توجه به تعداد مورد نیاز توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی. با توجه به اینها و نه به طور معمول گزارش و آمار است که خواهد آمد از ‘سالمترین شهر,’ نه بسیاری از آنها خرید به WalletHub را ارزیابی.

“Yeah, دلیل مدفوع انسانی یک مرطوب کننده عالی برای پا و انگشتان پا” محافظه کار کاریکاتوریست بن پادگان توییتی.

“آیا این پیاز؟” خواسته دن لیمان یک خبرنگار خارجی برای InfoWars.

علامت گذاری تسو, بنیانگذار, آسیایی, آمریکایی, آزادی تایید شده و یک نماینده از کالیفرنیا به نام این مطالعه یک “خنده دار تلاش برای دفع کاهش گردشگری است.”

WalletHub تمرکز خود را در مطالعه معیارهای خاص — دسترسی به مراقبت های بهداشتی و فضاهای سبز مواد غذایی انتخاب و جسمانی گزینه های است که به راحتی چشم پوشی از مسائل عمده شهر مواجه است.

با توجه به گزارش خود در سان فرانسیسکو رتبه بالاترین که آن را به فضاهای سبز و گزینه های مواد غذایی. سپس آن را در رتبه چهارم برای تناسب اندام و 29 برای سلامت. هر یک از این رتبه بندی شدند نمره داده شده و سپس به طور متوسط از شهر بیرون آمد در وهله اول – با سیاتل و سن دیگو, کالیفرنیا, زیر, از پشت.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی