‘نمی اتلاف وقت من در قرنطینه’: Yana Kunitskaya و تیاگو سانتوس, اذیت کردن, طرفداران با آلوده با انزال نکات در انزوا جنسیت نوزاد, طرح

Yana Kunitskaya و تیاگو سانتوس, UFC عاشقان شناخته شده خود را به صدها نفر از هزاران نفر از طرفداران در رسانه های اجتماعی خود را برای عکس های نفسانی در برابر نمایشی پس زمینه در حال ساخت بیشتر از زمان اجرا ضلعی عدم فعالیت.

UFC زن و شوهر و قدرت Kunitskaya و سانتوس که در قرنطینه با هم در برزیل در طول coronavirus همه گیر باید طعنه طرفداران با یک احمق آوریل شوخی با تظاهر یک اسکن از یک جنین متعلق به آنها است.

ارسال یک انتها عکسی از خودش را در آغوش یک glamorously-robed Kunitskaya و اسکن جنین سابق سنگین وزن نور عنوان رقیب که نام مستعار به معنی کرگدن ادعا کرد “من نمی اتلاف وقت من در قرنطینه. کودک ‘Marreta’ به زودی.”

در یک تصویر از همان عکس در کنار جعل اسکن Kunitskaya به او گفت 144,000 پیروان “بسیاری از مردم خواست که من در مبارزه بعدی. من فکر می کنم من نیاز به گرفتن برخی از زمان. پسر یا دختر؟”

پس از دریافت تبریک از امثال علی Abdelaziz که تسلط MMA شرکت مدیریت مبارزان از جمله سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov, Kunitskaya بستری وحی شده بود یک شیرین کاری.

“ما هنوز هم برخی از کار را به انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که تیاگو شده بود “خیلی شگفت زده” در سیل از آرزوهای خوب از پیروان و “می خواستم واقعا” به “نوزاد را در حال حاضر”.

زن و شوهر قبلا روشن ساخته است که آنها را مورد بحث و شروع یک خانواده. در یک عکس گرفته شده در برابر یک فلز دروازه که از طریق آن سانتوس را امضا می کشد تمرکز Kunitskaya نوشت: در هفته گذشته: “اگر آنها تو را جداسازی در اینجا در برزیل, من فکر می کنم من خواهد بود باردار زودتر از ما برنامه ریزی شده است.”

آنها در اصل نشان داد رابطه خود را هنگامی که آنها را کنار هم نگه داشتن تفنگ در هوا در یک محدوده عکسبرداری در ماه نوامبر گذشته نیز در مقابل کوچک یورت در خلوت تنظیم به عنوان Kunitskaya به نام سانتوس “من برزیلی روسی.”

سانتوس و Kunitskaya جذب هر یک از دیگر فرهنگ ها اگر چه خروس وزن استار به تازگی ارائه شده به روز رسانی در روسیه در سانتوس را جدی زانو آسیب پایدار زمانی که او از دست داده و تیتر مبارزه UFC 239 به قهرمان Jon Jones در UFC 239 در ماه جولای.

آنها تبدیل شده اند شناخته شده برای خود را شیک photoshoots با هم. در یکی نمایشی-صحنه ناگهانی در نوادا Kunitskaya بخور خودش را عاشقانه در بالای افقی سانتوس در زیر ورق در یک مهتابی, ساحل, اضافه کردن شعر به سال 1975 ملکه آمار “شما بهترین دوست من هستید.”

سانتوس غالبا خود را نشان می دهد نیم تنه طول شاخه از جمله یکی که در آن او می تواند دیده می شود, بوسیدن Kunitskaya و نگه داشتن آنچه به نظر می رسد به یک غول روشنایی چتر بالای سر خود این بار همراه با کلمات به Diana Ross کلاسیک “عزیزم دوست دارم” از سال 1964.

توصیف ارتباط خود را با 36 ساله گفت: آنها تا به حال “یکی دیگر در جهان از هفت میلیارد نفر” و ملتهب حامی Kunitskaya به عنوان او مواجه Aspen Ladd در UFC در واشنگتن در ماه دسامبر.

برگزاری یک پد به عنوان شریک زندگی خود را فرود یک ضربه سانتوس ستایش Kunitskaya را “الهام بخش” نظم و انضباط و سپس ارائه راحتی او را زیر و دور سوم با شکست امیدوار کننده “من با شما بدون توجه به آنچه. نگه داشتن سر خود را. ما خواهد شد بسیار بهتر و قوی تر است.”

چند تا از نیمه پوشیده عکس های گرفته شده در یک باشگاه ورزشی با سانتوس گوناگون پوشیدن دستکش بوکس برگزاری یک چکش و ایستاده هر دو طرف از یک punchbag برای عشق خود را.

“من خدا را شکر برای هر لحظه ای که صرف با هم و من آرزو می کنم شادی ما هرگز به پایان می رسد” Kunitskaya امیدوار بود در یکی از آنها است.

سانتوس نیز شده است خجالتی برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در رشد عاشقانه. “هنگامی که شما به کسی که شما را دوست دارد و کسی که شما را دوست دارم همه چیز آسان تر می شود” نوشت شماره دو در این بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im