Didier Gailhaguet را ‘کمی ناپلئون’ از پاتیناژ: افرادی که در پشت, فرانسه جنسیت, انجمن سوء استفاده, رسوایی ؟

پس از بمب سوء استفاده جنسی اتهامات شوکه فرانسوی, ورزش, کشور, ورزش مقامات به صراحت اشاره انگشت در Didier Gailhaguet که شده در شارژ از ملی اسکیت برای بیش از 20 سال است.

لقب ‘کمی ناپلئون” خود را خمش با مشکل روبرو خواهد شد و امر خلق و خوی Gailhaguet شده است در حال اجرا در این پست از فدراسیون فرانسه از یخ های ورزشی (FFSG) از سال 1998 تبدیل شدن به یکی از قدرتمند ترین چهره های ورزشی در سراسر کشور.

ادامه مطلب: اسکیت رسوایی: مقامات فرانسوی باز تحقیقات به رابطه جنسی زیر سن قانونی سوء استفاده مدعیان در پاتیناژ
 
هفته گذشته چهار, فرانسوی, زن اسکیت باز جلو آمد به متهم سه مربیان از سوء استفاده و تجاوز جنسی زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند. یکی از مقتولین به رنج می برند در دست او مربی سابق جهان مدال برنز سارا Aaronson که ادعا کرد که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط ژیل Beyer زمانی که او بین سنین 15 و 17.
 
Beyer که در حال حاضر 62 اعتراف به داشتن “صمیمی” و “نامناسب” روابط با سابق اسکیت باز promting فرانسوی دادستان برای باز کردن یک تحقیق به رابطه جنسی زیر سن قانونی سوء استفاده در زمینه اسکیت شکل.

همچنین در rt.com فرانسوی, مربی متهم به تجاوز به عنف می پذیرد ‘رابطه صمیمی با سابق اسکیت باز سارا Aaronson

آیات تکان دهنده توسط ورزشکاران زن که مدعی شده اند به طور سیستماتیک مورد آزار قرار گرفته توسط مربیان مطرح یک سوال جدی است که آیا فرانسه پاتیناژ کارفرمایان آگاه بودند از جنایات درست در زیر بینی خود را.

در دوشنبه, فرانسوی, وزیر ورزش رکسانا Maracineanu خواسته Gailhaguet به استعفا ساخت آن را روشن است که او می یابد او را مسئول رسوایی جنسی.
 
او یک کنترل. اگر ما برنده آن است که به لطف او, اگر ما را از دست ما در اشتباه هستند چرا که ما به او گوش نمی,” این است چگونه قهرمان المپیک یخ رقصنده Gwendal Peizerat توصیف Gailhaguet. “به مخالفت با او برای تبدیل شدن به شخص غیر قابل قبول” او اضافه شده است.

این irremovable رئیس, فرانسوی, پاتیناژ شد دخیل در یک ردیف در دریاچه نمک های المپیک در سال 2002 پس از یک قاضی ماری-Reine لو Gougne اعتراف به داشتن بد قضاوت جفت رقابت اقدام در دستورالعمل Gailhaguet.

رسوایی که مجبور بین المللی اسکیت اتحادیه (ISU) به تغییر قضاوت در مورد سیستم جلوگیری نمی کند Gailhaguet از انتخاب مجدد به عنوان FFSG سر همان سال است.
 
او از لحاظ سیاسی بسیار قوی زمانی که او در مبارزات انتخاباتی او به طور کامل سرمایه گذاری. زمانی که او می خواهد چیزی به او می شود. برخی از مردم به او رای زیرا آنها می ترسند که رئیس جمهور دیگر کمتر خواهد بود سرمایه گذاری” گفت: ورونیک Guyon که مربی قهرمان جهان برایان Joubert.

همچنین در rt.com ‘این اولین بار بود که یک مرد را لمس کرد من’: فرانسوی زمان 10-اسکیت قهرمان سارا Aaronson ادعای او مورد تجاوز قرار گرفته توسط مربی سابق

Gailhaguet هنوز اظهار نظر در این رسوایی که تضعیف, ورزش, اعتبار, اما بسیاری از ورزشکاران از جمله سوفی Moniotte نایب قهرمان جهان در یخ, رقص, اصرار او آگاه از اقدامات مجرمانه علیه زیر سن قانونی اسکیت باز.
 
البته او از این امر آگاه, “او گفت:. “من را کلاه من خاموش به رکسانا Maracineanu: من شگفت زده و خوشحال به شنیدن این که او را برای استعفای خود را.”

آن ناشناخته باقی می ماند که آیا ‘کمی ناپلئون’ را ترک خواهد کرد و خود را به ظاهر ایثار اما یک چیز روشن است رسوایی به تحمیل آسیب های جبران ناپذیری به ورزش که به تازگی کشور را به غرور و افتخار است.
 
در پی جنسیت ردیف بیشتر اتهامات زیر سن قانونی سوء استفاده جنسی پدید آمده از سابق شناگران و بازیکنان تنیس که روشن تاریک, ورزش, در, فرانسه, که تا به حال پنهان مانده بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de