‘او رد روسیه ؟ هیچ!’ همسر هاکی ستاره Malkin دفاع از او را بر ما تابعیت تصمیم

آنا Kasterova, همسرم, هاکی روی یخ ستاره اوگنی Malkin است در دفاع از شوهرش پس از انتقاد بیش از تصمیم او را دوگانه روسیه و آمریکا به تابعیت این ادعا به این معنی نیست او پشت خود را در سرزمین مادری خود.

این برای اولین بار در گزارش ماه اکتبر سال گذشته که پیتسبورگ پنگوئن ستاره Malkin گرفته بود یک پاسپورت آمریکا در کنار روسیه و یکی در امریکا از سال 2006.

“این خانه دوم من. من اینجا هستم تا 14 سال است. شاید [پسر من خواهد] رفتن به مدرسه [اینجا],” Malkin بیان شد که در آن زمان.

این موضوع به نظر نمی رسد به نشستن به خوبی با برخی از آنلاین که با انتقاد از این بازیکن برای این مرحله – اما همسر Kasterova در حال حاضر دفاع رو به جلو است.

“[انتقاد] بسیار غم انگیز است. Zhenya است که یک وطن پرست روسیه و زادگاه خود از ماگنیتوگورسک. او کمک می کند تا بسیاری از مردم از این کشور” مجری تلویزیون-تبدیل-روزنامه نگار Kasterova گفت: ورزش-اکسپرس.

“ما تا به حال یک وضعیت نا امید کننده – ما تا به حال به ثبت نام در [برای تابعیت]. نبود یک مورد ‘اجازه دهید آن را انجام دهد به سرعت با استفاده از تماس با ما.”

“ما تا به حال واقعی شرایط. در ایالات متحده آمریکا وجود دارد 100 درصد بوروکراسی.

“مهم نیست که شما هستند: باور نکردنی NHL بازیکن و یا یک دستیار رییس جمهور – چهره هر کس همان سناریو.

“این یک گام ضروری است. که راه ما کاهش می یابد و مهلت دریافت اسناد و مدارک من.

“آمریکا در حال حاضر در صفحه دوم خود را. او با این نسخهها کار در اینجا باعث می شود پول است. چه هستند که ما در مورد صحبت کردن ؟ او رد روسیه ؟ هیچ.”

Malkin, 33, صرف از NHL حرفه ای در پنگوئن کمک به آنها را به یک هتریک از جام استنلی عنوان.

او همچنین به نمایندگی از روسیه در سه المپیک – در سال 2006 2010 2014 – در حالی که برنده مسابقات قهرمانی جهان طلا دو بار با کشور خود (در سال 2012 و 2014).

همچنین در rt.com بد’بازیگری’ از روسیه, هاکی, ستاره Malkin در پاسخ به Pornhub قرنطینه پیشنهاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de