یک مقاله در محافظه کار خروجی the Federalist اتحاد مردمی در آغوش حاضر بیش از یک توصیه برای “کنترل داوطلبانه عفونت” به نبرد گسترش مرگبار coronavirus.

در قطعه داگلاس Perednia یک پزشک در پورتلند, اورگان, گذاشته, پیشنهاد او برای شکست دادن Covid-19 شیوع در آمریکا کرد و گفت که این راهبرد فعلی کاهش است که تنها فراهم می کند راه حل های موقت و در نهایت بیش از حد یک اثر منفی بر روی اقتصاد است.

استراتژی است که “مانند درخواست جامعه به نگه داشتن نفس خود را برای جلوگیری از استنشاق سم. آن را نمی تواند نگه دارید برای همیشه لطفا برای و هنگامی که آن نفس که نفس نفس زدن برای هوا در حال رفتن به خنثیسازی بسیاری از نفع ما امیدوار بودیم به مشتق,” او می نویسد.

همچنین در rt.com نیویورک بسته شدن خیابان ها باز به ترافیک عابر پیاده برای مبارزه با ‘مشکل’ پارک که در آن اجتماعی فاصله قوانین نه اینکه دنبال کرد

دکتر می رود نشان می دهد “کنترل داوطلبانه عفونت” به سرکوب این بیماری است. او می گوید: با افشای کسانی که در معرض خطر کم از “عوارض شديد” به Covid-19 ما ایجاد یک “گله ایمنی” است که چگونه بسیاری از بیماری ها استفاده می شود سرکوب کرد. یکی از این مثال او با استفاده از به عقب این نظریه است که “آبله مرغان احزاب” که در آن یک کودک در یک محله خواهد بود مبتلا به آبله مرغان و بقیه محله خواهد هدفمند فرزندان خود را آلوده.

Perednia پیشنهاد است تنها یکی از بسیاری از ‘داغ طول می کشد بودن چرخید در اوج ناامیدی به پیدا کردن راه های جدید برای پوشش سریع گسترش ویروس. دیگر ‘داغ طول می کشد’ البته کمتر مطلع آنهایی که شامل بحث در مورد سفید برتری و گرم بحث در مورد چگونه به مراجعه به این بیماری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار بر آن خواستار این “چینی است. virus.”

همچنین در rt.com ما نشان می دهد ‘بسیار زیادی شتاب در Covid-19 موارد دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جدید کانون همه گیر – که

The Federalist نه شدید پیشنهاد هدفمند آلوده کردن مردم ایستاده است برای مردم در رسانه های اجتماعی به خصوص بد است. “آیا COVID-19 نوشتن این مقاله؟” یک نفر توییتی.

“در یک نقطه بعد از آن مهم خواهد بود به سهام ضبط آنچه برخی موسسات و افراد را برای ترویج وهابیت در حالی که مردم کشته شدند” یکی دیگر از کاربر توییتر ارسال شده است.

دیگران پیشنهاد “سردخانه صنعت” یا ویروس خود را ممکن است صندوق Federalist از این رو آن را به Perednia یک پلت فرم برای ایده خود را.

انگلستان اولیه استراتژی برای مبارزه با کروناویروس بود به آرامی معرفی نوع گله ایمنی که Perednia اشاره, اما این استراتژی در نهایت رها شده که کارشناسان از امپریال کالج لندن آمد و رو به جلو با برنامه ریزی برای چگونه غرق بیمارستان ها خواهد شد. دولت بریتانیا پس از نقل مکان به اجرای اجتماعی فاصله اقدامات کشورهای دیگر انجام داده اند.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de