آن شده است یک ماه پس از هزاران نفر از مردم flocked به Bournemouth, ساحل, امسال گرمترین آخر هفته.

تصاویری از شلوغ امتداد شن و ماسه – در زمانی که بیش از 100 نفر در روز شد و هنوز هم در حال مرگ از Covid-19 ناشی از نگرانی در مورد گسترش ویروس پس از شل شدن مستند قوانین در اوایل ماه ژوئن است.

در 25 ژوئن, Bournemouth, Christchurch, و شورای پول اعلام کرد یک “حادثه بزرگ”- رهبر آن Vikki Slade گفت: مقامات “کاملا وحشت زده در صحنه شاهد ما در سواحل”.

بود وجود دارد یک سنبله در موارد ؟

یک ماه در این آمار نشان می دهد افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد است.

اما آنها باید کمی افزایش یافته است:

  • برای هفتۀ منتهی به 21 ژوئن این منطقه تا به حال 1.3 موارد برای هر 100 ، 000 نفر در بورنموث, Christchurch, و پول
  • با پایان هفته 19 جولای این بود افزایش یافته و به دو مورد در هر 100,000 نفر

برای قرار دادن که در زمینه coronavirus رای در لستر در حال حاضر 70 مورد در هر 100,000 نفر است.

این به این معنا نیست که جمعیت را نمی کند Covid-19 به شهر – درست است که هر گونه ورود ویروس در بورنموث بود گسترش داد.

ما همچنین نمی دانیم که اگر بازدید کنندگان گسترش عفونت در میان خود و سپس بازگشت و با خود به آن مناطق خانه.

آن را به ارزش به خاطر سپردن است که در آن زمان اگر چه مستند به قوانین بوده است کاسته و محدودیت ها هنوز در محل در بارها و کافه ها و رستوران ها – مکان های که در آن مردم ممکن است جمع آوری.

اگر وجود داشته سنبله در مورد آن شده اند تا به کارشناسان بهداشت عمومی برای تعیین اینکه آیا وجود یک ارتباط بین دو رویداد.

عضو شورا Slade گفت: شورا بود “واقعا هیجان زده” به استقبال بازدید کنندگان برای ساحل, اما اشاره کرد 25 ژوئن تا به حال شده است به خصوص مشغول است.

“به عنوان یک مقصد توریستی بسیار محبوب با 15 مایل از خط ساحلی این منابع از تمام سازمان های محلی بودند غیر قابل انکار کشیده هنگامی که سفر نامحدود و ورزش در سواحل اجازه داده شد قبل از ما در هتل ها, رستوران ها و جاذبه های دیگر بودند مجاز به باز کردن

“به عنوان یک نتیجه از تجارب ما ما معرفی مارشال در مشغول پارک ماشین ورودی تمدید امنیتی ما ارائه پیشرفته ما کمک های اولیه ارائه و قرار دادن ترافیک اضافی مدیریت برنامه های در محل,” او اضافه شده است.

چه در مورد دیگر مناطق توریستی?

بورنموث بود که نه تنها منطقه توریستی است که گفت: از آن نگران بود در مورد ورود بازدید کنندگان است.

در اوایل ماه ژوئن نگرانی مطرح شد در مناطقی از جمله Dorset, Cumbria و نورفولک. شهرستانهای این باید بسیار کوچکتر سلامت زیرساخت به خدمت کوچکتر جمعیت.

به درک که آیا مناطق توریستی محبوب را دیده اند سنبله به تازگی ما در زمان 20 محبوب ترین تعطیلات نقاط (نسبت به جمعیت) در انگلستان به عنوان ثبت شده توسط VisitBritain.

  • هفتگی coronavirus نرخ باید کاهش یافته و یا ثابت مانده در 13 از این مناطق
  • وجود دارد در حال حاضر هیچ اطلاعاتی برای جزیره موجود زنده برای این هفته
  • مورد نرخ افزایش یافته است و در Torbay, دوون و Windsor and Maidenhead, Cumbria, داخل حمام و شمال شرق سامرست و Bournemouth, Christchurch و پول.

اما این مهم است که به اشاره است که تقریبا تمام این مناطق دارای نرخ قابل ملاحظه ای در زیر ملی مورد رای دادن در انگلستان در حدود 6.5 در هر 100 ، 000 نفر است.

فقط Cumbria به دریاچه منطقه یک نرخ بالاتر است. وجود دارد coronavirus مورد نرخ 10.4 مورد در هر 100,000 نفر است. در هفته پایان ژوئن 21, مورد نرخ 5.8.

ما باید انتظار خوشه ؟

محل اقامت تعطیلات بارها و رستوران ها تنها مجاز به باز کردن از 4 جولای معنی بیشتر گردشگران را به این مناطق است.

دولت امیدوار است که اجتماعی فاصله راهنمای کسب و کار به عنوان به خوبی به عنوان خود را تست و ردیابی طرح کمک خواهد کرد که جلوگیری از عمده خوشه. مقامات محلی در حال حاضر قدرت بیشتری به سرعت واکنش نشان می دهند که در آن خطرات وجود دارد.

این واقعیت است که بسیاری از مناطق گردشگری ارائه فعالیت های در فضای باز مانند رفتن به ساحل و یا پیاده روی است بهره مند شوند.

“خارج از فعالیت های شناخته شده می تواند بسیار امن تر است. این یکی از چند حقایق در Covid-19 است که تقریبا جهانی توافق می گوید:” پروفسور کیت نیل استاد بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام.

آیا من نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس?

کوچکتر تراکم جمعیت کمک به برخی از این مناطق به عنوان به خوبی معنی این ویروس می تواند کمتر احتمال دارد به گسترش در سراسر منطقه است.

طول سنبله اخیر در لستر شهر را محکم بسته بندی تراس مسکن و محل کار شد با اشاره به علل بالقوه.

“مناطق روستایی نشان داده اند نرخ بسیار پایین تر از بیماری است. تراکم جمعیت است که احتمالا یک عامل و همچنین وجود دارد که مردم کمتر به ترکیب با. از تجربه محدود من در دربی و دربی شایر اجتماعی فاصله شده است بهتر رعایت در روستاها نسبت به شهر” پروفسور نیل می گوید.

  • گردشگری کسب و کار ‘در حال اجرا از پول’
  • محافظ مردم ‘وحشت’ گردشگری هجوم

اما این بدان معنا نیست که این مکان نمی شود در آینده با توجه به پروفسور لیندا Bauld یک کارشناس بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ.

“بزرگترین خطر این است که اگر موارد افزایش به طور کلی در سراسر کشور در حالی که بیشتر مردم در حال جمع آوری در آن مناطق. اگر که اتفاق می افتد به خصوص در داخل خانه خطرات بالاتر است. کسانی که [گردشگری] مناطق در حال رفتن به معاف از که,” او می گوید.

در حالی که بسیاری از فعالیت ها در مناطق گردشگری مبتنی بر, خارج از منزل بارها و رستوران ها در شهر رفت و آمد مکرر می تواند به خصوص خطرناک است.

در طول همه گیر توریستی ترین نقاط داغ دیده اند به مراتب کمتر از موارد تا کنون. Somerset, Torbay, Devon, Dorset, Cornwall و Bournemouth, Christchurch و پول تمام شده است در پایین 10 به صورت کلی coronavirus موارد است.

کسانی که در مناطق توریستی است که دیده می شود نرخ های بالاتر مانند بلکپول, منچستر, لیورپول و نیویورک تمایل به تر و بزرگتر و پر جمعیت.

آنچه که ادعا می کند آیا شما می خواهید مختلف بررسی واقعیت به بررسی? در تماس

بیشتر بخوانید از بررسی واقعیت

دنبال کنید با ما در توییتر

.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی