جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

DHS برای استقرار اضافی ‘ضد خرابکاری’ واحدهای پلیس در سراسر آمریکا برای ژوئیه 4, فرح برای ‘افزایش مخل فعالیت’ – گزارش

وزارت امنیت داخلی (DHS) به ایستگاه ویژه “سریع استقرار تیم های” در سراسر کشور برای ژوئیه 4 تعطیلات برای محافظت از آثار تاریخی از خرابکاری پس از تلاش های متعدد توسط فعالان به پاره کردن مجسمه.

افسران پلیس آموزش دیده در جمعیت و شورش کنترل خواهد شد اعزام به تعدادی از شهرهای آمریکا در آخر هفته اطراف استقلال بعد از جمله سیاتل و پورتلند و واشنگتن, DC, فاکس نیوز گزارش با استناد به پخشنشده DHS یادداشت.

“آینده ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته دارای پتانسیل برای افزایش مخل فعالیت در مکان های خاص در سراسر کشور است که می تواند ما را تهدید می کند و پرسنل فدرال امکانات و اموال آنها محافظت” نوشت: اقدام DHS وزیر چاد گرگ در این یادداشت اضافه کردن “DHS خواهد بود به جلو تکیه داده و در حال آماده شدن برای فدرال حفاظت از امکانات و اموال.”

همچنین در rt.com چهار متهم به خرابکاری جکسون مجسمه در نزدیکی کاخ سفید به عنوان تهمت خواسته های حداکثر مجازات

این حرکت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد تا به طور فزاینده ای در موضع تهاجمی نسبت به خرابکاری تعهد به از بند باز کردن “نیروی جدی” بر کسانی که محو کردن مجسمه ها و یا بناهای تاریخی. در هفته های اخیر در عدن موجب توسط پلیس به قتل جورج فلوید نازل شده بر روی انواع مختلف بناهای تاریخی در اطراف ما خرابکاری و در برخی از موارد آشکار از بین بردن مجسمه ها که بسیاری از آنها تشخیص جشن برده داری کنفدراسیون و یا دیگر تاریخی رسیده است. معترضان در DC به عنوان مثال طناب ثابت به یک مجسمه سابق آمریکا رئیس جمهور اندرو جکسون در هفته گذشته در تلاش برای سرنگونی مجسمه برنز قبل از رانده شدن دور توسط پلیس اسپری فلفل.

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا الزامی حفاظت از آمریکا بناهای یادبود و مجسمه تکرار کرد که خرابکاران را “طولانی زندان محکوم” تا 10 سال است. DHS استقرار می آید به عنوان یک نتیجه از این جهت با توجه به روباه.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه بسیار قوی اجرایی به منظور حفاظت از ما بناهای باقی می ماند در DC به ‘مطمئن شوید که قانون و نظم اجرا شده است’

در علاوه بر این به تیم ویژه پلیس مستقر در شهرستانها اضافی, واحد های منطقه ای باقی خواهد ماند و در حالت آماده به کار, آماده به اعزام به هر منطقه در هر ساعت در صورت ناآرامی. فدرال خدمات حفاظتی یکی دیگر از عملکردهای بدن را نیز افزایش تا حضور در اطراف برخی از امکانات حکومتی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

آهنگ پیشواز همراه اول