آریزونا مرد مرده است پس از مصرف یک ماده مورد استفاده برای تمیز کردن آکواریوم – اما نیز یافت می شود در مبارزه با مواد مخدر رئیس جمهور ایالات متحده گفت که می تواند درمان Covid-19 – ارشاد رسانه های ایالات متحده به هاپ روی تهمت و سرزنش قطار جزئیات سر در گم می شود.

ققنوس-منطقه و همسرش – که جان سالم به در برد – مصرف یک شکل از کلروکين استفاده می شود به عنوان یک مخزن ماهی تمیز کننده روز دوشنبه پس از شنیدن گزارش رئیس جمهور تهمت ذکر شیمیایی در تلویزیون. هر چند این ماده شبیه به یک مورد استفاده در ضد مالاریا مواد مخدر تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن است برای coronavirus آکواریوم افزودنی می آید در شکل های مختلف و بسیار سمی برای انسان است. اما متوقف نشده موجی از رسانه ها از مصاحبه تقصیر را به گردن رئیس جمهور اصرار دارد او را تشویق به از بالا به پایین یک دوز کشنده خطرناک مواد مخدر است.

از NBC به تپه – که به دروغ ادعا کرد این مرد گرفته شده بود “مالاریا دارو” – به ABC و فراتر از آن, بسیاری از مطبوعات ما را سپاه با عجله به محل فاجعه مستقیما بر مغلوب ساختن پیشی جستن شانه. شهروندان به زودی با اشاره به مشکلی که فریم, اما,, خرد, اخبار سازمان های در حال اجرا با یک “متقلب” روایت.

در حالی که رئیس جمهور را نشان می دهد ضد مالاریا بود “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه” در درمان Covid-19 او اشاره کرد آن را هنوز هم باید برای انجام آزمایش های بالینی. در هیچ نقطه ای او توصیه هر کسی خود این دارو در خارج از مراقبت از یک دکتر و قطعا هرگز به نام برای مصرف هر نوع مخزن ماهی تمیز کننده به عنوان بسیاری از اشاره در رسانه های اجتماعی.

“شکستن از @NBCNews! آیا مصرف ماهی, مخزن, تمیز کننده”نوشت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کارمند بوریس Epshteyn.

“آنها خوردند آکواریوم تمیز کننده شیمیایی است. آکواریوم تمیز کننده”دیگری گفت: netizen. “اما تهمت نیست مسئول مردم را احمق اقدامات است.”

آریزونا است که انسان اول به اشتباه در اقدام به خود درمانی با این ماده با یک شماره از گزارش از نیجریه حاکی از این است که بیمارستان دیده بود یک سری از کلروکين مصرف بیش از حد زیر رئيس جمهور تهمت اولین ذکر است که این می تواند مورد استفاده برای مبارزه با Covid-19.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی