دیترویت پلیس ساخته شده اول شناخته شده و بازداشت غیر قانونی بر اساس معیوب تشخیص چهره, نرم افزار, ACLU شکایت ادعا

یک مورد مربوط به یک مرد سیاه و سفید بود که به ناحق در بازداشت به علت نادرست تشخیص صورت مطابقت می تواند برای اولین بار از نوع خود آیتالله سیستانی گفته است. آزادی های مدنی گروه شکایت پلیس دیترویت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا میشیگان ثبت یک نامه رسمی اعتراض روز چهارشنبه بیش از بازداشت و درمان رابرت ویلیامز بود که بسر برده در چمن جلو توسط دیترویت ماموران پس از مظنون به سرقت از یک بوتیک. بازداشت شد که در ماه ژانویه در مورد آمد و پس از ویلیامز بود پرچم توسط یک سیستم تشخیص چهره استفاده شده توسط اداره پلیس دیترویت. پلیس بعدا اعتراف کرد که آنها تا به حال دستگیر اشتباه فرد پس از آن مشخص شد که ویلیامز نگاه هیچ چیز مانند شک در تار نظارت و عکس استفاده می شود را بازداشت.

“من امیدوارم که همه شما فکر نمی کنم همه مردان سیاه و سفید نگاه به طور یکسان” ویلیامز گزارش خواسته بازجویان او یک بار آن را روشن است که آنها تا به حال دستگیر مرد اشتباه است. در مجموع ویلیامز صرف نزدیک به 30 ساعت قفل شده است به عنوان یک نتیجه از پلیس خطا.

در یک مصاحبه مطبوعاتی به آیتالله سیستانی گفت که در صورت به رسمیت شناختن تکنولوژی ارائه شده توسط شرکت با رتبه یک محاسبات شد “نژادپرستانه” به دلیل آن است که قادر به بگویید که مردم سیاه و سفید از هم جدا. این سازمان گفت که ویلیامز مورد ممکن است علامت این اولین بار است که معیوب تشخیص چهره استفاده شد بازداشت. این سازمان اشاره کرد که ممکن است شده اند وجود دارد موارد دیگر که هرگز ساخته شده است.

در آن شکایت به آزادی های مدنی گروه خواستار آن شد که اداره پلیس دیترویت علنا عذرخواهی به ویلیامز برای “تروما” رنج می برد توسط او و خانواده اش. آیتالله سیستانی نیز نامیده می شود در دیترویت پلیس برای متوقف کردن با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی به عنوان یک ابزار تحقیق. در نهایت این شکایت آمده است که سازمان های اجرای قانون باید اسکراب ویلیامز mugshot و دیگر سوابق دستگیری از پایگاه داده خود را به عنوان به خوبی به عنوان مطابق با قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست درخواست اولیه حکم بازداشت خود و دیگر اطلاعات.

همچنین در rt.com رای های ریاکارانه سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر در مسابقه و پلیس در آمریکا است ‘کم جدید’ – Pompeo

“هنگامی که شما اضافه کردن یک نژادپرست و شکسته تکنولوژی به یک نژادپرست و شکسته حقوقی کیفری سیستم شما نژادپرستانه و شکسته نتایج. هنگامی که شما اضافه کردن یک تکنولوژی مناسب برای شکسته و نژادپرستانه نظام حقوقی شما تنها به طور خودکار این سیستم معایب و ارائه آن را به یک ابزار کارآمد از ظلم و ستم” سازمان گفت: در آزادی مطبوعات.

رتبه یک مورد اختلاف است این ادعا با استناد به مطالعات نشان می دهد که نرم افزار خود را بسیار دقیق است. دیگر تشخیص صورت توسعه دهندگان از جمله مایکروسافت و آمازون را متوقف فروش به پلیس در میان در سراسر کشور تظاهرات ادعا سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de