به امید جستن به عقب از ملال انگیز اولیه نتایج انتخابات سابق آمریکا متنبه سناتور برنی ساندرز برای disowning حامیان که مورد آزار و اذیت اعضای نوادا لاتین-اکثریت اتحادیه – به جز او.

در مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” به پخش کامل در دوشنبه بایدن به راه انداخته است یک حمله کوبنده در ساندرز که در حال حاضر در پای صندوق های رای در نوادا است که دارای بعدی دموکراتیک نامزدی مسابقه.

با اشاره به موارد زمانی که قرار است ساندرز حامیان پرتاب آنلاین سوء استفاده در اعضای نوادا آشپزی اتحادیه کارگران (NCWU) پس از آن توزیع جزوات ابراز نگرانی در مورد ساندر مدیکر برای همه طرح بایدن گفت که ورمونت مستقل باید به دور از “باطل مخرب misogynistic” حملات.

[ساندرز نیاز] برای پیدا کردن که در جهنم هستند اگر هر یک از آنها کار را برای [او را]. آنها را آتش…من امیدوار هستم که او را به دنبال. اما من به شما بگویم چه: تا کنون من فکر نمی کنم آن را کافی فقط به گفتن “من جدا خودم”

“شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها” سابق VP دو برابر کردن.

در حالی که بایدن ضمنی که ساندرز اما خود را در آغوش گرفت آزرده طرفداران که در زمان خشم خود را در NCWU که دقیقا درست است. به تازگی به عنوان روز پنج شنبه ساندرز مجموعه ای از رکورد مستقیم گفتن PBS NewsHour که “هر کسی را که شخصی در برابر حملات کسی دیگری را به نام من است نه بخشی از جنبش ما.”

همچنین در rt.com با ساندرز صعودی در انتخابات اسرائیل و لابی صرف دیگران بزرگ به نزول شانس خود را در نوادا

ساندرز که برنده رای مردمی در آیووا قفقاز و ظهور پیروز از نیوهمپشایر مقدماتی این هفته, بازیگران شکی نیست که آنلاین “harassers” شد و بخشی از حمایت خود را از پایه در همه.

ما نمی خواهیم آنها را. و من نه چندان مطمئن صادقانه به شما بگویم که آنها لزوما بخشی از جنبش ما.

علاوه بر آن ساندرز انتشار بیانیه ای موسوم به “حامیان تمام مبارزات” به روشنی از قلدری آنلاین. “آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی” این بیانیه را بخوانید.

بایدن که شکست خورده است به زندگی می کنند تا انتظارات از بودن اولیه حزب سوسیالیست در این مسابقه بود که میله میله برای تبدیل شدن به likeliest تایید انتخاب برای آشپزی اما با او را تحویل اتحادیه تصمیم گرفت به را از خطرات سیاسی گزارش با استناد به منابع. قدرتمند اتحادیه اروپا است که نشان دهنده بیش از 60 ، 000 کارگران در نهایت حاضر به حمایت از هر یک از آرای.

بایدن را ضربه تند وشدید زدن در ساندرز نشسته بود به خوبی با نرم افزار-ساندرز شهروندان که هدر رفته هیچ زمان در یادآوری استقرار عزیزم در مورد خود faux pas, در حالی که او را متهم به استانداردهای دوگانه.

چند نظر پرسید چرا بایدن نه “طرد” خود را حامی مراجعه کننده به برنی ساندرز فعالان به عنوان “کولی ها” در یک پس-حذف صدای جیر جیر

برخی با اشاره به این که تقریبا غیر ممکن بود به “طرد” آنلاین ترول رومینگ توییتر.

دیگران استدلال می کنند که به اعتراف خود “آبروریزی ماشین” بایدن که به تازگی به نام یک زن در راهپیمایی خود را “یک دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” است نه یک سخنرانی ساندرز در این مسئله است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی