Dennis Quaid معافیت از هالیوود, بسته, ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن, چهره های فوری تمسخر

بازیگر Dennis Quaid معتقد است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “انجام یک کار خوب” دست زدن به coronavirus نظر — در حال حاضر درآمد او مقدار زیادی از مقاومت به عنوان او می ایستد از معمول هالیوود چپ جمعیت.

در مصاحبه با Daily Beast به معنای ترویج آینده خود را podcast — ‘این Dennissance’ — بازیگر Dennis Quaid در بر داشت خود را در یک استدلال سیاسی که در آن او انجام شده بود چیزی تقریبا هیچ کس در هالیوود ندارد — دفاع از رئیس جمهور.

این ‘Dragonheart’ star خواسته شده بود در مورد تهمت پاسخ به این زمان همه گیر چرا که او یک “بیمار-ایمنی مدافع” که تولید مستند متعدد در بهداشت و درمان و حتی شهادت در کاپیتول هیل در مورد این موضوع.

“من فکر می کنم او را از دست زدن به آن را در یک راه خوب” Quaid گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن. توصیف خود را به عنوان یک “مستقل” است که هر دو رای احزاب بازیگر ستایش رئیس جمهور روزانه جلسات مطبوعاتی و گفت: “ممنوعیت سفر در اوایل یک ایده عالی است.”

همچنین در rt.com برنامه های خانواده برای زنده ماندن Covid-19 آخرالزمان با صرف سال در پناهگاه های زیرزمینی در حالی که ویروس نابسامانی های جهان

قائد افزود که coronavirus می تواند “یک فرصت برای کشور به گرد هم می آیند دوباره” شبیه به پس از جنگ جهانی دوم است.

بازیگر دریافت پوش بک برای نظر او در این مصاحبه اما او خود را با قرار دادن سرزنش در چین برای پاسخ بیش از حد به آرامی به ویروس متحده مانند نیویورک صورت آماده بودن به اندازه کافی با تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی.

رئیس جمهور تهمت مقدار زیادی از منتقدان از صنعت سرگرمی و ستاره مانند جیمز وودز صحبت در مورد مشکل در گرفتن کار اگر یک بیان ایده های محافظه کار پس از آن جای تعجب نیست Quaid مصاحبه ساخته شده چلپ چلوپ.

“و با این که من با انجام Dennis Quaid. او خداوند drunketh این KoolAid,” نویسنده میشل Wojciechowski توییتی.

“آه و من تا به حال فکر Dennis Quaid بود ، جهنم با او و قرار است 45 درصد از آمریکایی ها بیش از حد احمقانه به رسمیت شناختن sociopathy زمانی که آنها آن را ببینید”اضافه شده نویسنده آرنولد T. بلومبرگ.

Quaid را نیز به دست آورده نوظهور حمایت از محافظه کاران برای جسارت به ایستادگی کردن در میان چپ جمعیت از تلفن های موبایل.

“این خبرنگار یکی از مهمترین و حزبی در همه رسانه ها و … Quaid دستگیره آن همه زیبایی” محافظه کار دانشمند مسیحی هم رفته نوشت: در واکنش به مصاحبه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im