آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت خطاب به شکست مفتضحانه از روز دوشنبه جلسه اصرار وجود نداشت “امنیت سایبری نفوذ” و یک “برنامه نویسی خطا” بوده است “مشخص و ثابت”

قیمت گفت: تاخیر در آیووا حزبی نتایج که چندین دموکرات ها به نظر می رسد که در حال حاضر مدعی پیروزی است زیرا IDP لازم بود به “وارد کردن داده ها به صورت دستی” به عنوان خوب به عنوان انجام “تحقیقات” به برنامه نویسی منطقه ظاهرا باعث همه مسائل.

با بسیاری از مصرف به رسانه های اجتماعی به انتقاد از سایه Inc., این گروه در پشت ظاهر فاجعه برنامه به معنای برای ثبت نتایج در جلسه, قیمت اصرار داشت برنامه “صدا” و به دقیق اگر تنها “جزئی” نتایج.

قیمت ادعاهای نتایج منتشر خواهد شد مدتی شنبه اما “کاغذ مورد نیاز اسناد و مدارک” کاهش پیدا کرده است و روند پایین.

با چندین دموکرات ها در حال حاضر مدعی پیروزی در انتخابات به عنوان رئیس جمهور تهمت, قیمت بیانیه انجام داده است کمی به رای دهندگان امیدوارم که در این فاجعه برنامه سیستم استفاده می شود به گزارش نتایج.

“این دوچرخهسواری چربی حتی نمی سعی کنید یک تست استرس قبل از جلسه. “اطلاعات جزئی گزارش با توجه به برنامه نویسی خطا” است که مرتب کردن بر اساس چیزی که نشان داده اند در عمل اجرا” مفسر باطنی جف اشاره کرد.

“ایالت آیووا Dem, حزب, بیانیه. من فقط آن را می گویند. هنگامی که ما دریافت نتایج من 100% اعتقاد ندارم آنها را” چپ YouTuber Kyle Kulinski توییتی.

دیگران را با اشاره به امکان حزب دموکرات است که در تلاش برای سرپوش گذاشتن یک برنی ساندرز پیروزی به درخشش نور بهتر در بیشتر استقرار نامزدها مانند جو بایدن یا الیزابت وارن.

اما آن را نه فقط در ساندرز’ حامیان اما همچنین کسانی که از پیت Buttigieg شده است جشن پیروزی تا حدودی از موعد مقرر. Buttigieg خود را به نظر می رسد اعتماد به نفس او “پیروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی