ما خانه شنیدن به معنای دموکرات ها برای excoriate دادستان کل ویلیام Barr به صخره برخورد دوشنبه شروع به رتبه بندی جمهوریخواه جیم اردن نشان داد یک مونتاژ ویدئویی از تظاهرات خشونت آمیز مواج در سراسر کشور است.

این ویدئو شروع با کلیپ از بیش از یک دوجین رسانه ها و رهبران دموکرات توصیف موج ضد نژادپرستی تظاهرات به عنوان “صلح آمیز تظاهرات” به دنبال بیوه بازنشسته سنت لوئیس پلیس کاپیتان دیوید Dorn صحبت در مورد قتل همسرش توسط یک غارتگر در تاریخ 2 ژوئن. تصویری از شورش, غارت و آتش سوزی و سپس شروع به بازی با بیوه سخنرانی ادامه دارد.

بلافاصله پس از هفت دقیقه به پایان رسید قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler گفت: “من امیدوارم که آقای اردن هرگز در مورد شکایت از ظهر از من باز کرد.” او افزود که جمهوری خواهان نقض کرده سیاست عدم به کمیته 48 ساعت متوجه یک تصویری نمایشگاه.

همچنین در rt.com کجا هستند این واقعیت چکرز ؟ Rep. جری Nadler ادعا Antifa خشونت در پورتلند یک اسطوره است (تصویری)

سی ان ان زیرکی شرح داده شده در این ویدئو به نمایش “صحنه درگیری معترضان و پلیس برخورد.” همچنین به سوال نامیده می شود صحت فیلم: “در حالی که متعدد ضد نژادپرستی تظاهرات شروع شد و پس از کشتن جورج فلوید, روشن نیست که در آن یا زمانی که فیلم در ایران مونتاژ گرفته شد.”

بسیاری از کلیپ ها شناخته شده بودند صحنه هایی از تظاهرات اخیر مانند آنارشیست برش از طریق یک حصار امنیتی در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند با قدرت دیدم یک هدف فروشگاه در حال غارت و یک معترض چماقی نیویورک رئیس پلیس بر سر. آتش سوزی های بزرگ دیده می شود بیش از شانه ها از برخی از خبرنگاران توصیف “تظاهرات صلح آمیز است.”

همچنین در rt.com NYPD بالا لباس افسر و 2 دیگر پلیس حمله BLM counter-اعتراض گروه عبور از پل بروکلین (ویدیو)

Nadler و دیگر دموکرات ها در کمیته نقل مکان کرد به کباب Barr و نشان می دهد که او ممکن است نیاز به استیضاح اما پی بی اس و ان بی سی و روزنامه نگار جف سبز توییتی که اردن تصویری “بسیار ربوده جلسه قبل از بر شهادت. من نمی یاد هر چیزی شبیه به این در تمام این سالها من به تماشای جلسات.” گرینفیلد شده در روزنامه نگاری بیش از 50 سال از جمله نانامی به بازی با سی ان ان شبکه خبری ABC و CBS News.

هارون موریسون یک نژاد و قومیت خبرنگار آسوشیتد پرس گفت: ویدیو انتخابی ویرایش و گمراه کننده است. “به عنوان کسی که تحت پوشش این تظاهرات در مینیاپولیس و در جای دیگر اردن را تصویری نشان نمی دهد که اکثریت قریب به اتفاق فلوید تظاهرات مسالمت آمیز است,” او گفت در توییتر.

NBC حقوقی تحلیلگر مایا ویلی به نام اردن استراتژی تفرقه و دستکاری. “آن را عمدا نادیده می گیرد و آنچه که ما باید متحد برای حل و نحوه اجرای قانون خشونت موجب تحریک بیشتر,” او هنوز توییتی.

سی ان ان از عوامل دین Obeidallah در زمان انتقاد کردن چندین شکاف: “آن می گوید آنقدر که ایران با رهبر جیم اردن افتتاح شد با تصویری که ابراز صفر همدردی جورج فلوید و یا به ذکر است که سیاه و سفید زندگی می کند ماده” او هنوز توییتی. “او نشان داد یک کلان مانند کولاژ از تصاویر سیاه و غارت مردم.”

این واکنش شدید نشان داد که اردن به وضوح زده در قلب تشدید مبارزه سیاسی در واشنگتن: اختلافات اساسی بیش از آنچه که آمریکایی ها در حال دیدن قبل از چشمان خود را بسیار در زندگی مهم و Antifa جنبشهای اعتراضی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی