‘حزب دموکرات می تواند انتخاب کنید یک لیوان از آب به عنوان نامزد’: مغلوب ساختن پیشی جستن میدارد جدا بایدن & مذاکرات “دولت عمیق” در جدید و سافتبال مصاحبه

رئیس جمهور تهمت به تخلیه رقیب جو بایدن که او گفت: “نمی دانم او زنده است” و نیز وعده داده است که هوش مدیر و دادستان کل ویلیام Barr را “شکستن عمیق دولت است.”

در یک نسبتا سافتبال مصاحبه پخش در روز یکشنبه رئیس جمهور افتخار برای ‘اندازه گیری کامل میزبان Sharyl اتکینسون در مورد پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس و ناودان دولت چین برای آن اتهام نقش در اجازه می دهد این ویروس به گسترش است.

با این حال او خود را نجات داد بیشتر مشخص Trumpian توهین به جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و فرض نامزد حزب دموکرات در انتخابات امسال. پرسید که چه بایدن قویترین ویژگی به عنوان یک رقیب است که تهمت نمی فرصت را از دست توهین به حریف خود را.

همچنین در rt.com بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از بودجه ‘فاسد recovery’ در جدید عجیب مقهور تصویری

“من می خواهم که گفت: تجربه اما آیا او واقعا تجربه چون من فکر نمی کنم او به خاطر آنچه او”دیروز رئیس جمهور با کنایه آمیز و اضافه کرد “او هرگز شناخته شده به عنوان یک فرد هوشمند.”

در مورد خواسته بایدن را ضعیف ترین نقاط مغلوب ساختن پیشی جستن یک ارائه طولانی پاسخ.

“من می تواند به بحث در مورد نقاط ضعف در تمام طول روز طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اول از همه او را از نظر ذهنی به اندازه کافی تیز به رئیس جمهور…او نمی داند که او را زنده…اون چین و او همه این کشورها…خواب آلود جو بایدن گفت: [چین ممنوعیت سفر بود] بیگانه.”

“من در برابر بسیار قدرتمند حزب دموکرات” او گفت: “و آنها می توانند این لیوان آب و می گویند: “که نامزد خود را’. من در برابر بسیار قدرتمند و بسیار فاسد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تنها دیدگاه به سوال بایدن را حدت ذهنی. از فراموش کردن آنچه که دولت او در به گفتن یک مجری رادیویی است که او “ain’t سیاه” به مباهات چگونه او را برای رفتن به “ضرب و شتم جو بایدن” محافظه کاران را ضبط کرده و در بایدن همیشه در حال گسترش مجموعه ای از کمپین-دنباله gaffes به تصویر بکشد به عنوان نامزد حزب دموکرات از عمق خود و از دست دادن ذهن خود را.

همچنین در rt.com 2020 انتخابات آمریکا خواهد شد گران ترین تا کنون اما میلیاردها دلار صرف خواهد شد و به سختی نتیجه تاثیر می گذارد

روز یکشنبه در مصاحبه با این حال تهمت محفوظ برخی از زهر برای “عمیق دولت” یا FBI-رهبری تلاش برای از خط خارج ریاست جمهوری خود از سال 2016 به بعد. داشتن منصوب ویلیام Barr به عنوان دادستان کل و جان Ratcliffe به عنوان مدیر اطلاعات ملی – مصرف بیش از موقت DNI و تهمت وفادار ریچارد Grenell تهمت گفته مجری اتکینسون که او در حال حاضر با تمرکز بر “مبارزه عمیق دولت” و فکر می کند او یک فرصت “برای شکستن” قدرت قرار توطئه گران.

“ریچارد Grenell” او گفت: “تا به حال شجاعت به انجام آنچه او” با اشاره به Grenell را declassification از اسناد و مدارک نشان داد که FBI طرح به دام انداختن و محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی ژنرال مایکل فلین. برخی از اسناد اشاره به دخالت دولت اوباما از جمله بایدن – در راه اندازی.

مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است Ratcliffe باید ادامه Grenell را declassification تلاش ها در حالی که بر اتحاد “رو به, امیدوارم با استفاده از این اطلاعات و انجام آنچه درست است.”

Ratcliffe فوق العاده است. اگر آن را نگه می دارد رفتن راه آن’s رفتن من باید یک فرصت برای شکستن عمیق دولت است. آن را باطل گروه از مردم است. آن را بسیار بد برای کشور ما است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de