دکتر استلا امانوئل یکی از پزشکان فیلم برداری شعار هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “درمان” برای Covid-19 سابقه نامتعارف اظهارات درباره سلامت از جمله بازديد از شیاطین در رویاهای ما می تواند باعث مسائل باروری است.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از جریان اصلی رسانه های خروجی را با یک شیرجه عمیق در دکتر درگیر در حد-shared تصویری ادعا ماسک مورد نیاز نیست برای جلوگیری از شیوع کروناویروس چون HCQ است “درمان است.” این دارو ترویج شده است توسط رئیس جمهور ایالات متحده, اما هنوز به تولید هر چیزی اما نتایج متنوع در پژوهش است.

جناح چپ خروجی رسانه ها روزانه وحش رهبری مسئول در حال اجرا یک گزارش تنها چند ساعت پس از این فیلم در اصل جریان توسط Breitbart شد دارای برچسب “اطلاعات” در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله توییتر که در آن رییس جمهور, پسر ارشد Donald Trump Jr قفل شده بود از حساب خود را برای به اشتراک گذاری ویدیو و صحه گذاشتن پیام خود را.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور قفل از حساب توییتر برای به اشتراک گذاری بحث برانگیز تصویری از HCQ به عنوان Covid-19 درمان

امانوئل مجوز اطفال در تگزاس که ادعا می کند به درمان بسیاری از Covid-19 بيمار با HCQ نیز سر از قدرت آتش وزارتخانه مسیحی مرکز منابع. برخی از قبلی سخنرانی های وابسته به این وزارت در حال حاضر برخی به جای odd views.

در یک فیلم, او ادعا می کند “شیطانی از جنس شیطان رویای جنسی” می تواند “پزشك زنان مشکلات است.” با توجه به امانوئل مردم می تواند بازدید شده توسط “روح همسران” و “روح شوهران” در رویاهای خود و پس از آن رنج می برند مسائل پزشکی پس از آن.

“ما آنها را انواع نام – اندومتریوز ما آنها را مولی بارداری, ما آنها را فیبروم ما تماس آنها کیست اما بسیاری از آنها بد سپرده از روح شوهر,” او گفت: در سال 2013. “آنها مسئول برای سقط جنین, ناتوانی جنسی مردان است که نمی توانید آن را دریافت.”

این عمل امانوئل ادعا می کند این است که چگونه شیاطین را به طور مداوم خود را تکثیر.

“آنها به نوبه خود به یک زن و سپس آنها خواب با مرد و جمع آوری اسپرم خود را,” او گفت:. “سپس آنها به نوبه خود به انسان و خواب آنها با یک مرد و سپرده اسپرم و تکثیر بیشتر از خود است.”

اعتقادات خود را فراتر از جهان روح ، امانوئل نیز صحبت از بیگانه DNA استفاده می شود در طب مدرن به عنوان به خوبی به عنوان اسباب بازی مانند سحر و جادو 8-توپ استفاده می شود برای از راه بدر کردن مردم به “خرافات است.”

پس وحی از امانوئل گذشته نظرات “دیو اسپرم” و “DNA بیگانه” شروع روند در توییتر الهام بخش هزاران نفر برای پیوستن به در با بسیاری از با استفاده از نقل قول برای پیشبینی حمله او Covid-19 ادعا می کند به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور retweet که HCQ تصویری. دیگران اما فقط دو نظر روند در همان سال که ما به ارمغان آورده coronavirus قتل اورلئانز و Kanye West شاید-مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می شود بیش از حد.

“2020: هنگامی که “دیو اسپرم’ روند در توییتر و شما فقط بله حتما…چرا که نه…که حس می کند” YouTuber و اخبار دیدگاه Philip DeFranco توییتی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی